وبلاگ
سرلشکر موسوی: هیچ وابستگی در تامین تجهیزات دفاعی نداریم

سرلشکر موسوی: هیچ وابستگی در تامین تجهیزات دفاعی نداریم

سرلشکر موسوی: هیچ وابستگی در تامین تجهیزات دفاعی نداریم

فرمانده کل ارتش،‌ گفت: امروز با رهبری و تدبیر فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) به جایی رسیده ایم که برای تامین نیازمندی های عرصه دفاعی هیچ وابستگی به خارج از مرزهای کشور نداریم.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از نمایشگاه صنعت دفاعی با بیان اینکه باید خداوند را به خاطر نعمت بزرگ انقلاب اسلامی شاکر باشیم، گفت: امام خمینی(ره) خودکفایی و خوداتکایی را به مردم کشور آموزش داد و امروز این امر تبدیل به فرهنگ ملت بزرگ ما شده است.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه اگر ملتی در عرصه دفاعی وابسته باشد عزتمند و سربلند نخواهد شد، تصریح کرد: با رهبری و تدبیر فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) به جایی رسیده ایم که برای تامین نیازمندی های عرصه دفاعی هیچ وابستگی به خارج از مرزهای کشور نداریم.

وی ادامه داد: وقتی کشوری برای تامین تجهیرات دفاعی به خارج از مرزها متکی باشد، ناگزیر است در عملیات ها بر اساس توانایی تجهیزات رفتار کند اما وقتی ملتی تجهیزات دفاعی خود را مطابق با تاکیتک ها و اهداف خودش طراحی کند، می تواند تصمیم بگیرد و قدرت ابتکار عمل را داشته باشد.

سرلشکر موسوی با اشاره به بازدید خود از نمایشگاه دستاوردهای صنعت دفاعی، خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه شاهد کارهای بسیار بزرگ جوانان ایران اسلامی در وزارت دفاع بودیم و امروز به برکت حضور این جوانان دانشمند در صنعت دفاعی و استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و دانشگاه های کشور می‌توانیم با اتکا به خودمان از میهن عزیزمان دفاع کنیم.

وی در پایان با تقدیر از همه عزیزان شاغل در صنایع دفاعی گفت: امیدوارم این ملت با تکیه بر ارزش های والای اسلام و انقلاب، روز به روز موفق تر و پیروز تر باشد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *