وبلاگ
سرلشکر موسوی:‌ لحظه‌ای در صیانت از خاک مقدس ایران غفلت نخواهیم کرد

سرلشکر موسوی:‌ لحظه‌ای در صیانت از خاک مقدس ایران غفلت نخواهیم کرد

سرلشکر موسوی:‌ لحظه‌ای در صیانت از خاک مقدس ایران غفلت نخواهیم کرد

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: لحظه‌ای در صیانت از مرزها و منافع جمهوری اسلامی ایران که از شمالی‌ترین نقطه تا جنوبی‌ترین بخش، خاک مقدس ایران است، غفلت نخواهیم کرد و با تمام توان حافظ تمامیت ارضی کشور خواهیم بود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس،‌سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در جمع فرماندهان و معاونان عملیات و اطلاعات ارتش بر ضرورت هوشیاری و حساسیت هر چه بیشتر نیروهای زمینی، پدافند، هوایی و دریایی در حفظ تمامیت ارضی تاکید کرد.

فرمانده کل ارتش افزود: لحظه‌ای در صیانت از مرزها و منافع جمهوری اسلامی که از شمالی‌ترین نقطه تا جنوبی‌ترین بخش، خاک مقدس ایران است، غفلت نخواهیم کرد و با تمام توان حافظ تمامیت ارضی کشور خواهیم بود.

سرلشکر موسوی تصریح کرد: قبلا هم گفته‌ایم برای ذره ذره خاک کشورمان و به هر آنچه که هر از گاهی در مورد متعلقات جمهوری اسلامی مطرح می‌شود به شدت حساس هستیم.

فرمانده کل ارتش در پایان خاطرنشان کرد: آنچه تا کنون موجب سربلندی ایران عزیز شده، اقتدار نشات گرفته از عزم ملی و آمادگی نیروهای مسلح برای حفظ منافع نظام بوده و ماموریت حفظ استقلال و دفاع مقتدرانه از تمامیت ارضی را بر اساس قانون اساسی، اراده ملت و فرماندهی حکیمانه و دوراندیشانه فرمانده معظم کل قوا با تمام توان ادامه خواهیم داد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *