وبلاگ
سرلشکر موسوی: رژیم صهیونیستی نبرد را به مردم فلسطین باخته است

سرلشکر موسوی: رژیم صهیونیستی نبرد را به مردم فلسطین باخته است

سرلشکر موسوی: رژیم صهیونیستی نبرد را به مردم فلسطین باخته است

فرمانده کل ارتش در جمع فرماندهان و دانشجویان دانشگاه افسری امام علی (ع) با بیان اینکه هر انسانی باید موضع خود را نسبت به جنایت‌های رژیم کودک‌کش صهیونیستی مشخص کند، گفت: رژیم صهیونیستی نبرد را باخته و شتابان در مسیر زوال و نابودی قدم برمی‌دارد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار با فرماندهان و دانشجویان دانشگاه افسری امام علی (ع) طوفان الاقصی را بی سابقه ترین و بزرگ ترین اتفاق تاریخ مردم فلسطین خواند و افزود: رژیم صهیونیستی هرچه بیمارستان ها، مدارس، خانه‌های مردم را بمباران کند نمی‌تواند خسارات عملیات طوفان الاقصی را جبران کند.

فرمانده کل ارتش در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: طوفان الاقصی نقطه عطف و جهش راهبردی مبارزات آزادی بخش فلسطین و اضمحلال رژیم کودک کش صهیونیستی است، آمریکا و اسرائیل سال‌ها به دنبال عادی سازی مسئله فلسطین بودند؛ بعضی از کشورها نیز همین نیت را داشتند، ولی طوفان‍الاقصی تمام نقشه‌های آنان را نقش بر آب کرد.

سرلشکر موسوی با بیان اینکه دنیا ماهیت واقعی رژیم صهیونیستی و آمریکا را بخوبی درک کرده، خاطرنشان کرد: خوی وحشی گری استکبار جهانی برای تمام مردم دنیا ثابت شده است.

وی با بیان اینکه تمامی فرماندهان و استادان وظیفه دارند تا رویداد های غزه و جنایات استکبار جهانی را برای دانشجویان بازگو کنند، افزود: همه مسئولان باید با اهتمام جدی، قضایای غزه و جنایات دنیای استکبار را برای دانشجویان و کارکنان وظیفه بازگو و تجزیه و تحلیل کنند تا آن‌ها بدانند کسانی که داعیه دفاع از حقوق بشر را دارند، امروز مردم مظلوم و بی دفاع غزه را به خاک و خون می‌کشند.

فرمانده کل ارتش با تأکید بر اینکه هر انسانی باید موضع خود را نسبت به جنایت های رژیم کودک‍کش صهیونیستی مشخص کنند، تصریح کرد: تمام انسان‍های حق‍طلب باید اعلام کنند در کدام سمت ایستاده اند، طرف حق یا همان مردم مظلوم غزه و یا طرف باطل و دنیای استکبار و رژیم کودک کش صهیونیستی. اگرچه خیل عظیمی از مردم حق طلب دنیا با حمایت از غزه، دنیای استکبار را محکوم کرده و طرفدار حق هستند.

سرلشکر موسوی در پایان با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی نبرد را باخته و شتابان در مسیر زوال و نابودی قدم برمی‌دارد، خاطرنشان کرد: امروز با صدای بلند و رسا اعلام می‌کنیم که ما در سمت دفاع از مردم فلسطین و در مقابل آمریکای جنایتکار ایستاده‌ایم و ایستادگی مردم غزه، برندگی شمشیر مظلوم را به همه نشان داده است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *