وبلاگ
سرلشکر باقری طی پیامی درگذشت مادر سردار شهید علی هاشمی را تسلیت گفت

سرلشکر باقری طی پیامی درگذشت مادر سردار شهید علی هاشمی را تسلیت گفت

سرلشکر باقری طی پیامی درگذشت مادر سردار شهید علی هاشمی را تسلیت گفت

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی ضمن تسلیت درگذشت مادر سردار شهید علی هاشمی، نوشت: تردیدی نیست تلاش های آن مادر پرهیزکار و صبور که فرزندانی مجاهد، انقلابی و برومند چون شهید هاشمی تربیت کرد، برای همیشه در حافظه تاریخی این سرزمین ماندگار و جامعه زنان ایرانی را به سوی خود فرامی‌خواند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت درگذشت سرکار خانم زکیه اهوازیان مادر مکرمه سردار رشید اسلام شهید علی هاشمی پیام تسلیتی صادر کرد.

در بخشی از این پیام آمده است: تردیدی نیست تلاش های آن مادر پرهیزکار و صبور که با تأسی به بی بی دو عالم حضرت صدیقه زهرا (س) فرزندانی مجاهد، انقلابی و برومند چون شهید هاشمی ـ که برای همیشه در تاریخ مقاومت و فداکاری ایران زمین خواهند درخشید ـ تربیت کرد، برای همیشه در حافظه تاریخی این سرزمین ماندگار و جامعه زنان ایرانی را به سوی خود فرامی‌خواند.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت بانوی صالحه و مؤمنه «مرحومه حاجیه خانم زکیه اهوازیان»، مادر گرانقدر سردار رشید سپاه اسلام شهید علی هاشمی

فرمانده قرارگاه سری نصرت و سپاه ششم امام صادق(ع) معروف به سردار هور، موجب تأثر و تألم شد.

تردیدی نیست تلاش‌های آن مادر پرهیزکار و صبور که با تأسی به بی بی دو عالم حضرت صدیقه زهرا (س) فرزندانی مجاهد، انقلابی و برومند چون شهید هاشمی ـ که برای همیشه در تاریخ مقاومت و فداکاری ایران زمین خواهند درخشید ـ تربیت کرد، برای همیشه در حافظه تاریخی این سرزمین ماندگار و جامعه زنان ایرانی را به سوی خود فرامی‌خواند.

این مصیبت را به خاندان شریف هاشمی و آحاد ارادتمندان به خانواده های معظم شهدا تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن فقیده سعیده رحمت واسعه الهی و هم‌نشینی با حضرت فاطمه اطهر (س) و فرزند شهیدش و برای بازماندگان و داغدیدگان مکرم صبر جمیل و اجر جزیل توام با ثبات قدم مسئلت می جویم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *