وبلاگ
سردار پاکپور: عملیات موشکی و پهپادی «ربیع» ضربه جدی به ضد انقلاب وارد کرد

سردار پاکپور: عملیات موشکی و پهپادی «ربیع» ضربه جدی به ضد انقلاب وارد کرد

سردار پاکپور: عملیات موشکی و پهپادی «ربیع» ضربه جدی به ضد انقلاب وارد کرد

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: عملیات «ربیع» یک عملیات دقیق بود که با هفتاد موشک و ده ها پهپاد انجام شد که نتیجه آن وارد آمدن آسیب جدی به بدنه گروهک های ضد انقلاب در اقلیم شمال عراق بود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در بیست و چهارمین مجمع عالی فرماندهان و مسئولین سپاه با اشاره به فعالیت ها و عملکرد این نیرو در سال‌های اخیر، گفت: فعالیت های نیروی زمینی سپاه در ۳ محور اصلی عملیات جاری در شمال غرب، غرب و جنوب شرق کشور ، آمادگی برای تهدیدات بالقوه و مبارزه با گروهک های ضد انقلاب متمرکز است.

وی افزود: در منطقه شمال غرب و جنوب شرق کشور بعضا با تهدیداتی از سوی گروهک‌های تروریستی مواجه هستیم که نیروی زمینی سپاه در این زمینه مقتدرانه عمل کرده است. ما از سال ۱۳۸۸ عملیات نظامی علیه گروهک های تروریستی را در جدار مرزهای شمال غرب کشور انجام دادیم و گروهک های تروریستی امروز در موضع انفعال و انزوا هستند.

سردار پاکپور با اشاره به اقدامات راهبردی نیروی زمینی سپاه در شمال غرب و غرب کشور، تصریح کرد: در عملیات «ربیع» هدف ما این بود که ضد انقلاب رابا عملیات پهپادی و موشکی مجبور کنیم که خلع سلاح شوند و یا به اردوگاه های خود بازگردند. این اقدام یک عملیات دقیق بود که با هفتاد موشک و ده ها پهپاد انجام شد که نتیجه آن وارد آمدن آسیب جدی به بدنه گروهک‌های ضد انقلاب در اقلیم شمال عراق بود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به امنیت قابل قبول مرزهای کشور اعم از جنوب شرق نیز، خاطرنشان کرد: در تاسوعا و عاشورای حسینی دشمنان برنامه هایی برای اقدامات تروریستی و ناامن سازی داشتند که با اعزام پنج تیپ تکاور به مناطق مرزی توطئه آن‌ها را خنثی کردیم و به توفیق الهی از آمادگی لازم برای برخورد با هرگونه اقدام نا امن کننده برخورداریم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *