وبلاگ
سردار پاکپور: جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت ایران ابعاد جدیدی به خود گرفته است

سردار پاکپور: جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت ایران ابعاد جدیدی به خود گرفته است

سردار پاکپور: جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت ایران ابعاد جدیدی به خود گرفته است

فرمانده نیروی زمینی سپاه، گفت: امروز جنگ ترکیبی دشمن جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت ایران ابعاد جدیدی در زمینه‌های نرم، نیمه سخت و سخت به خود گرفته است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در حاشیه همایش فرماندهان و مسئولان قرارگاه‌های عملیاتی شمال غرب این نیرو گفت: در سایه تلاش‌های رزمندگان اسلام و مردم غیور و انقلابی ایران اسلامی، امروز راهبردهای آمریکا در منطقه به آرزو تبدیل شده است.

سردار پاکپور افزود: امروز جنگ ترکیبی دشمن در زمینه‌های نرم، نیمه سخت و سخت در حال فشار آوردن بر روی افکار مردم ایران هستند که لازم است با روشنگری‌های لازم و جهاد تبیین دشمن را در تلاش‌هایش که با ابزارهای نامبارکی همچون ماهواره، هالیوود، فضای مجازی، سلبریتی‌ها، تجزیه طلب‌ها، ریز پرنده‌ها، تکفیری‌ها و … دست به دست هم داده‌اند و برعلیه ملت همیشه قهرمان ایران اسلامی جریان سازی می‌کنند ناکام گذاشت و در این عرصه بر اصحاب رسانه‌ی انقلابی تکلیف است که زودتر از رسانه‌های مزدور و معاند روایت گری کنند.

سردار پورجمشیدیان: ضربات مهمی به دشمنان وارد کرده‌ایم

در ادامه، سردار علی اکبر پور جمشیدیان فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) بابیان اینکه در منطقه غرب و شمال غرب دشمن با برنامه‌های پیچیده به صحنه آمده بود و ناامنی‌های پی در پی را در برنامه کاری خود قرار داده بودند، گفت: به حول و قوه الهی و عنایات همیشگی حضرت ولی عصر (عج) نسبت به رزمندگان اسلام، این نقش‌های شوم دشمن نیز به خوبی مدیریت شد و برنامه‌های شوم تروریستی دشمنان انقلاب با همکاری نیروهای نظامی و امنیتی مورد رصد و ضربه قرارگرفته اند.

وی در ادامه با اشاره به خدمات بسیار ارزشمند و عظیم محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سید الشهدا در زمینه‌های آبرسانی، بهداشتی، فرهنگی، از پروژه عظیم آبرسانی به ۱۰۰ روستای محروم در شهرستان بوکان به عنوان یکی از ده‌ها پروژه عظیم محرومیت زدایی این قرارگاه یادکرد.

سردار پورجمشیدیان، اجرای برنامه‌ها و طرح‌های محرومیت زدایی را یکی از اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: قرارگاه حمزه سید الشهداء (ع) با تمام توان در کنار وظیفه‌ی ایجاد امنیت پایدار در منطقه شمال غرب و غرب، نسبت به پاک نمودن چهره فقر از این مناطق نیز تلاش خواهد نمود و دشمن را در اهداف پلید و ضدبشری خود ناکام خواهد گذاشت.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع)، تصریح کرد: امروز دشمن خوب می‌داند به هیچ عنوان فکر مقابله و عرض اندام در مقابل نظام مستحکم و پابرجای انقلاب اسلامی را نمی‌تواند در مخیله خود بگنجاند، چون سیلی‌های پشیمان کننده و درهم شکننده رزمندگان اسلام را به خوبی تجربه نموده است و اعمال مذبوحانه و محکوم به شکست مقطعی دشمن بیشتر چهره پلید و جنایت کارانه آنان را آشکار می‌کند.

استاندار آذربایجان غربی: عملیات‌های موشکی نیروی زمینی سپاه لرزه بر تن دشمنان انداخته است

در پایان نیز، محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی با تقدیر از خدمات قرارگاه حمزه سید الشهداء علیه السلام نیروی زمینی سپاه در منطقه شمالغرب و غرب، عملیات موشکی نیروی زمینی سپاه با موشک‌های نقطه زن برعلیه گروهک‌های ضدانقلاب در خارج از مرزهای ایران را از بی نظیرترین عملیات‌ها در طول انقلاب خواند و گفت: این عملیات سنگین نشان از توان بالای بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران در مقابل اهداف شوم دشمنان انقلاب اسلامی است و دل هر مخالف و معاندی را به لرزه در می‌آورد.

وی افزود: اوایل انقلاب با گروهک‌ها در کوچه و خیابان‌ها می‌جنگیدیم ولی اکنون با پیشرفت‌های روزافزون رزمندگان اسلام در زمینه‌های نظامی، امنیتی و دفاعی از کوچک‌ترین تحرکات آنها در خارج از کشور مطلع می‌شویم و برخورد می‌کنیم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *