وبلاگ
سردار نقدی:‌ آمریکا دیگر ابرقدرت دنیا نیست و جهان باید به شکل جدیدی اداره شود

سردار نقدی:‌ آمریکا دیگر ابرقدرت دنیا نیست و جهان باید به شکل جدیدی اداره شود

سردار نقدی:‌ آمریکا دیگر ابرقدرت دنیا نیست و جهان باید به شکل جدیدی اداره شود

سردار نقدی گفت: حوادثی که امروز در غزه اتفاق افتاده است نقطه عطفی در شکل‌گیری این نظم نوین جهانی است و حرکت به سوی این نظم نوین را تسریع کرده است. آمریکا دیگر ابرقدرت مطلق دنیا نیست و باید جای این مدیریت تغییر پیدا کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس سردار محمدرضا نقدی رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری ضمن گرامیداشت سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا گفت: امروز ما در معرض تحولات بزرگی در دنیا هستیم.

وی افزود: نظم نوین جهانی که بارها مقام معظم رهبری در مورد آن کرده‌اند و چهارچوب‌هایی را برای آن روشن کرده‌اند امروز شکل عینی به خود گرفته است و همگان احساس کرده‌اند که یک جابجایی قدرت در دنیا در حال شکل‌گیری است و دیگر آمریکا ابرقدرت مطلق دنیا نیست و باید جای این مدیریت تغییر پیدا کند و جهان به شکل جدیدی اداره شود.

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان گفت: این نسل بیداری که امروز با یک بصیرت بالا به صحنه آمده و در حال نقش آفرینی است این نسل جوان را در فلسطین و لبنان و عراق و یمن بیش از همه در خود ایران می‌بینیم که یک نسل آرمانی است.

سردار نقدی تاکید کرد: حوادثی که امروز در غزه اتفاق افتاده است نقطه عطفی در شکل‌گیری این نظم نوین جهانی است و حرکت به سوی این نظم نوین را تسریع کرده است.

رئیس ستاد مرکزی گرامیداشت ۱۳ آبان در ادامه با اشاره به برنامه‌های تدارک دیده شده در مراسم راهپیمایی فردا اظهار کرد: فردا یک روز فوق العاده است که سالروز سه حادثه بزرگ تبعید امام شهادت دانش آموزان در سال ۵۷ و همچنین حماس آفرینی دانشجویان در سال ۱۳۵۸ که پرچمداران مبارزه با استکبار بودند و درس مبارزه به نسل امروز دادند.

وی افزود: معلم امروز جهادی که در فلسطین در مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی در حال جریان است همین آموزگاران مقاومت در ۱۳ آبان بودند.

سردار نقدی در تشریح جزئیات برنامه راهپیمایی فردا در تهران گفت: برنامه راهپیمایی فردا که توسط ستاد استانی تهران تدارک دیده شده است شامل مداحی و سرودخوانی درباره مسائل بصیرت افزایی اجرای شاعران و گروه‌های سرود قرائت بیانیه دانش آموزان و دانشجویان و نیز نمایندگانی از نهضت فلسطین خواهد بود و در پایان مراسم سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

در حال تکمیل…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *