وبلاگ
سردار شیرازی: نیروهای مسلح ایران دشمنان را ناکام گذاشته‌اند

سردار شیرازی: نیروهای مسلح ایران دشمنان را ناکام گذاشته‌اند

سردار شیرازی: نیروهای مسلح ایران دشمنان را ناکام گذاشته‌اند

رئیس دفتر فرمانده کل قوا گفت: نیروهای مسلح کشور با همکاری و هم‌فکری یکدیگر، پرچم اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در منطقه و جهان به اهتزاز درآورده‌اند و دشمنان این مرز و بوم را از نیل به اهداف شوم خود ناکام گذاشته‌اند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سردار سرتیپ بسیجی محمد شیرازی، رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا(مدظله‌العالی) در همایش سراسری فرماندهان یگان‌های عمده نیروی زمینی ارتش ضمن ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به آحاد کارکنان نزاجا گفت: نیروی زمینی ارتش، نیروی پا به کار نظام اسلامی است و نشانه عملکرد و کارآمدی این نیرو، اجرای دقیق منویات فرماندهی معظم کل قوا(مدظله‌العالی) است.

وی با اشاره به ارتقای توان رزمی نیروی زمینی ارتش در سالیان اخیر، افزود: بهره برداری این نیرو از سامانه‌های مختلف، نشان دهنده هوشیاری و رصد لحظه به لحظه نیروی زمینی ارتش از مرزها و تهدیدات نوین دشمنان است.

رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا اظهار داشت: اجرای دقیق طرح‌های لبیک و مصباح، نهضت ساخت خانه‌های سازمانی، افزایش تحرک و توان رزمی یگان‌ها و مردم یاری در زمان وقوع بحران‌ها، نشان از عملکرد مناسب و قابل تقدیر نیروی زمینی ارتش در جهت تعالی نیروهای مسلح از نگاه رهبری و مردم ایران اسلامی دارد.

سردار شیرازی با تأکید بر پیشرفت‌های روزافزون نیروی زمینی ارتش، تصریح کرد: استمرار حرکت‌ها و موفقیت‌های بدست آمده توسط این نیرو، عاملی تأثیرگذار است و به همین علّت باید با ارتباط بیش از پیش با دیگر نیروهای مسلح، زمینه تدوام این موفقیت‌ها فراهم شود.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در خصوص توجه ویژه فرماندهان به کارکنان وظیفه عنوان کرد: محیط پادگان‌ها برای سربازان، باید محیطی برای تقویت ایمان و معنویت آنان باشد و تمامی سربازان باید در طول مدت خدمت خود، مهارت‌ کارآمد را فرا بگیرند.

رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا با تأکید بر تقویت ظرفیت‌سازی برای پیشرفت بیش‌تر کشور بیان داشت: رهبر معظم انقلاب (حفظه الله تعالی) جایگاه ویژه‌ای برای نیروی زمینی ارتش در رشد و پیشرفت کشور در حوزه‌های مختلف دفاعی، فرهنگی، سیاسی و… قائل هستند و رهنمودهای مکرر ایشان در ارتباط با استفاده بهینه از امکانات سازمانی و نیروی انسانی کارآمد برای خودکفایی و پاسخگویی به نیازهای کشور، نشان از اهمیّت این مقوله در نظر ایشان دارد.

سردار شیرازی به بیان اهمیت جهاد تبیین در تعالی کارکنان و خانواده‌ها پرداخت و اضافه کرد: جهاد تبیین در راستای عمل به تدابیر ارزشمند فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) برای مقابله با جنگ شناختی دشمنان طراحی شده و همه کارکنان نیروهای مسلح باید با نشاط و امیدواری، تمام توان خود را در عمل به این مهم به کار گیرند.

رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا در پایان با بیان این که هم‌افزایی و ارتباط خوب میان نیروهای مسلح، نقش مهمی در تحول این نیروها در جهت بازدارندگی ایران اسلامی دارد، خاطر نشان کرد: نیروهای مسلح کشور با همکاری و هم‌فکری یکدیگر، پرچم اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در منطقه و جهان به اهتزاز درآورده‌اند و دشمنان این مرز و بوم را از نیل به اهداف شوم خود ناکام گذاشته‌اند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *