وبلاگ
سردار حاجی‌زاده:‌ دولت عراق با اقتدار در حال خلع سلاح تروریست‌هاست

سردار حاجی‌زاده:‌ دولت عراق با اقتدار در حال خلع سلاح تروریست‌هاست

سردار حاجی‌زاده:‌ دولت عراق با اقتدار در حال خلع سلاح تروریست‌هاست

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به روند خلع سلاح تروریست‌های مستقر در اقلیم شمال عراق، گفت: دولت عراق با اقتدار در حال پیگیری این کار است و با کمک خداوند این موضوع حل و فصل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران عصر امروز (سه‌شنبه، ۴ مهرماه) در حاشیه اکران و‌ رونمایی از مستند «پرچمدار»، گفت: این مستند گوشه‌ای از زحمات رزمندگان عرصه علمی و نظامی ماست که این ثمره ۴ دهه تلاش بوده که در این سال‌ها به نتیجه رسیده است.

وی با بیان اینکه حوزه بدون سرنشین امروز یک قدرت جدید متولد شده است، تصریح کرد: این موضوع فقط از سوی ما بیان نمی‌شود، بلکه دشمنان و دوستان این را مطرح می‌کنند. این قدرت برای ملت شریف ایران امنیت ایجاد می‌کند که دیگر هیچ‌گاه شاهد تهدید دشمنان نباشیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران در پاسخ به سؤالی درباره چگونگی حضور هنرمندان برای انعکاس زحمات رزمندگان، تأکید کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند دفاع مقدس و جنگ ۸ ساله یک گنج است که باید از آن استخراج کرد و این کار باید توسط هنرمندان انجام شود.

سردار حاجی‌زاده در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه اگر روند خلع سلاح تروریست‌های مستقر در اقلیم شمال عراق به خوبی انجام نشود، آمادگی این نیرو چگونه خواهد بود؟، گفت: فکر نمی‌کنم به آنجا برسد. دولت عراق با اقتدار در حال پیگیری این کار است و با کمک خداوند این موضوع حل و فصل خواهد شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *