وبلاگ
ستاد مرکزی اربعین: ثبت‌نام زائران در سامانه «سماح» ضروری است

ستاد مرکزی اربعین: ثبت‌نام زائران در سامانه «سماح» ضروری است

ستاد مرکزی اربعین: ثبت‌نام زائران در سامانه «سماح» ضروری است

ستاد مرکزی اربعین حسینی در اطلاعیه‌ای با ضروری خواندن ثبت‌نام زائران اربعین در سامانه «سماح» اعلام کرد که ارائه خدمات مشروط به ثبت‌نام در این سامانه است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ستاد مرکزی اربعین حسینی در اطلاعیه شماره 1 با ضروری خواندن ثبت نام زائران اربعین در سامانه سماح اعلام کرد ارائه خدمات مشروط به ثبت نام در این سامانه است.

متن اطلاعیه شماره یک ستاد مرکزی اربعین به شرح زیر است:

«حیاتنا الحسین»

بسمه تعالی

به اطلاع ملت عزیز و محبان اهل بیت (علیهم‌السلام) و تمامی متقاضیان سفر اربعین حسینی(ع) می‌رساند:

از آنجا که پیش‌بینی خدمات مناسب رفاهی، حمل و نقلی، بیمه‌ای و … برای زوار اربعین مستلزم ثبت‌نام در سامانه سماح برای تمهید مناسب‌تر این خدمات خواهد بود، لذا تصریح می‌گردد ثبت‌نام برای تمامی متقاضیان شرکت در راهپیمایی اربعین سالجاری ضرورت داشته لذا ضروری است تمامی افرادی که متقاضی شرکت در مراسم اربعین سالجاری می‌باشند با مراجعه به سامانه سماح به آدرس Samah.haj.ir (سامانه سماح ) نسبت به ثبت‌نام خود در اسرع وقت اقدام کنند.

توجه به توصیه‌های مندرج در سامانه سماح برای تمامی متقاضیان شرکت در مراسم اربعین مورد استدعا و تأکید ستاد مرکزی اربعین است.

ارائه خدماتی از قبیل تهیه بلیط، دریافت گذرنامه زیارتی اربعین، اختصاص ارز زیارتی و ….. مشروط به ثبت‌نام زائران و متقاضیان در سامانه مذکور (سماح) است.

با عنایت به حذف ویزا برای سفر زیارتی اربعین و تعیین سقف تردد روزانه برای مرزهای هدف، ثبت‌نام به‌موقع و کامل در سامانه سماح برای تمامی زوار اربعین الزامی بوده و هنگام خروج از مرز مورد کنترل قرار خواهد گرفت.

ثبت‌نام در سامانه سماح بدون پرداخت حق بیمه، به منزله تکمیل ثبت‌نام نیست و هیچگونه حقی را برای ثبت‌نام‌کننده محترم ایجاد نمی‌کند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *