وبلاگ
ساعت کاری بانک‌ها در روزهای آخر سال | اسفند 1401

ساعت کاری بانک‌ها در روزهای آخر سال | اسفند 1401

ساعت کاری بانک ها

شلوغی آخر سال و حجم زیاد فعالیت‌های بانکی و مالی مردم در چند روز پایانی هر سال، روال روتین و ثابت ساعات کاری بانک‌ها را تغییر می‌دهد. امسال هم مانند سال‌های گذشته، بانک‌ها ساعات کاری‌شان را در روزهای آخر سال افزایش می‌دهند که در رده سراغ آنها رفته‌ایم و ساعات کاری بانک‌ها را برایتان فهرست کرده‌ایم.

لیست شعب کشیک نوروزی تمامی بانک‌ها

ساعات کاری بانک آینده در روزهای آخر سال 1401

بانک آینده از تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ در روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۶:۳۰ و روزهای پنج‌شنبه نیز به روال قبلی خود ادامه خواهد داد. همچنین در روز ۳شنبه آخر سال شعب این بانک از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ در خدمت مشتریان خود هستند.

ساعات کاری بانک ایران‌زمین در روزهای آخر سال 1401

به گزارش روابط‌ عمومی بانک ایران‌زمین، از روش شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ تا شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ کلیه شعب استان تهران این بانک در روزهای شنبه تا ۴ شنبه از ساعت ۷:۰۰ تا ۱۶:۳۰ و در روزهای ۵ شنبه از ساعت ۷:۰۰ تا ۱۵:۰۰ آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود هستند.

لیست شعب شهرستان‌ها در پایان سال ۱۴۰۱

ساعات کاری بانک ملی در آخر اسفند 1401

سایت بانک ملی هیچ اطلاع و توضیحی درباره ساعات کار شعبه‌های این بانک در روزهای آخر سال نداده و تنها خاطرنشان کرده همواره پاسخگوی مشتریان خود بوده است.

ساعت کاری بانک صادرات در روزهای آخر سال 1401

فعلا خبری مبنی بر تغییر ساعات کاری بانک صادرات از سوی این بانک ابلاغ نشده است.

ساعات کاری بانک دی در روزهای آخر اسفند 1401

شعب بانک دی نیز بدلیل رفاه حال مشتریان خود ساعت کاری خود را از روز شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ تا یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ افزایش داده و که به شرح زیر است:

شنبه تا ۴شنبه ۷:۳۰ تا ۱۵:۳۰

۵شنبه۷:۳۰ تا ۱۳

ساعات کاری بانک اقتصاد نوین در روزهای آخر سال 1401

بانک اقتصادنوین برای رفاه حال مشتریان خود در روزهای پایانی سال، با فعال‌سازی شعب کشیک در نوبت عصر، ساعات خدمت‌رسانی به مشتریان خود را افزایش داده است.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، ساعت کاری شعب منتخب این بانک در سراسر کشور تا پایان سال 1401 از 7:30 تا 16:45 خواهد بود. همچنین تمامی شعب بانک اقتصادنوین در سراسر کشور روز پنج‌شنبه مورخ 25 اسفندماه از ساعت 7:30 تا 13:45 آماده ارائه خدمات به مشتریان ارجمند هستند.

  • شعب منتخب خدمات‌رسانی در نوبت عصر شهر تهران
    میدان نبوت، اقدسیه، میدان هروی، قلهک، قیطریه، پاسداران، تهران‌پارس، میدان آرژانتین، میدان ولیعصر، سهروردی جنوبی، 17 شهریور، سعدی جنوبی، بلوار کشاورز، میدان تجریش، میدان ونک، جمال‌الدین اسدآبادی، میدان فردوسی، میدان هفت‌تیر، نازی‌آباد، شهرری، بلوار میرداماد، ایران‌زمین، صادقیه، غدیر، سعادت‌آباد، شیراز شمالی، مرزداران، بلوار فردوس، شهرک راه‌آهن
  • شعب منتخب خدمات‌رسانی در نوبت عصر سایر استان‌ها
    گلشهر کرج، فرهنگ ساری، آمل، شریعتی بابل، آزادی قزوین، گلسار رشت، نهارخوران گرگان، ارتش تبریز، سرداران ارومیه، سنندج، زنجان، احمدآباد مشهد، مدرس مشهد، بلوار جمهوری کرمان، گلشهر بندرعباس، شمس‌آبادی اصفهان، کاشان، بلوار امین قم، امام اراک، مطهری یزد، عفیف‌آباد شیراز، معالی‌آباد شیراز، زند شیراز، کیانپارس اهواز و کیش

ساعات کاری بانک سپه در آخر اسفند 1401

بانک سپه پدربزرگ بانک‌های ایرانی است. همین سن ‌و سال بالا هم دستش را برای افزایش ساعت در روزهای آخر اسفند بسته و ساعات کار شعب این بانک تفاوتی با روزهای دیگر سال ندارند.

ساعات کاری بانک خاورمیانه در روزهای آخر سال1401

بانک خاورمیانه از تاریخ ۱۳ تا ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ افزایش ساعت کاری شعب خود را به شرح زیر اعلام کرده است:

شنبه تا ۴ شنبه ۸ تا ۱۶

۵شنبه ۸ تا ۱۳

۳شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ از ساعت ۸ تا ۱۳

ساعات کاری بانک شهر در آخر سال 1401

بانک شهر هم همانند بسیاری دیگر از بانک‌ها هنوز اطلاعی درباره افزایش ساعت کاری در روزهای آخر سال نداده است. درصورتیکه اطلاعاتی بدست آرویم حتما شما را در جریان خواهیم گذاشت

ساعت کاری بانک تجارت در آخر اسفند1401

تمامی شعب بانک تجارت در تاریخ 1401/12/27 و 1401/12/28 تا ساعت 16 عصر فعال و آماده خدمت رسانی هستند.

ساعات کاری بانک پاسارگاد در روزهای آخر سال 1401

فعلا خبری از افزایش ساعت کاری در روزهای آخر سال بانک پاسارگاد نیست و به محض مشخص شدن به اطلاعتون می‌رسانیم.

ساعات کاری بانک پارسیان در روزهای آخر سال 1401

بنابر گزارش روابط‌ عمومی بانک پارسیان از روز شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ تا روز ۱شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ در روزهای شنبه تا ۴ شنبه تا ساعت ۱۶ و در روزهای ۵شنبه تا ساعت ۱۴ آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود هستند.

ساعات کاری پست بانک در روزهای آخر اسفند 1401

پست بانک هم از بانک‌هایی است که تا الان خبری درباره افزایش ساعت کاری خود به مشتریانش نداده است.

نکته: بقیه بانک‌هایی که نام‌شان در این مطلب نیامده هم تا الان تصمیمی درباره افزایش ساعات کاری در روزهای آخر سال نگرفته‌اند و در صورت تغییر ساعات این مطلب به‌روز خواهد شد.

The post ساعت کاری بانک‌ها در روزهای آخر سال | اسفند 1401 appeared first on رده Rade.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *