وبلاگ
ساعت کاری بانک‌ها در روزهای آخر سال | اسفند 1402

ساعت کاری بانک‌ها در روزهای آخر سال | اسفند 1402

شلوغی آخر سال و حجم زیاد فعالیت‌های بانکی و مالی مردم در چند روز پایانی هر سال، روال روتین و ثابت ساعات کاری بانک‌ها را تغییر می‌دهد. امسال هم مانند سال‌های گذشته، بانک‌ها ساعات کاری‌شان را در روزهای آخر سال افزایش می‌دهند که در رده سراغ آنها رفته‌ایم و ساعات کاری بانک‌ها را برایتان فهرست کرده‌ایم.

لیست شعب کشیک نوروزی تمامی بانک‌ها

ساعات کاری بانک آینده در روزهای آخر سال 1402

شعب بانک آینده هم از روز شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ تمام شعب و باجه‌های این بانک تا ساعت ۱۶ آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود هستند. همچنین در تاریخ ۲۲ اسفند که مصادف با ۳ شنبه آخر سال است این بانک تا ساعت ۱۴:۴۵ به مشتریان خدمات ارائه می‌کنند.

ساعات کاری بانک مسکن در روزهای آخر سال 1402

بانک مسکن نیز برای راحتی حال مشتریان خود در هر استان از تاریه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ تا ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ باجه عصر حداكثر به مدت 2 ساعت در روز (به جز روزهاي پنج‌شنبه) در در شعب منتخب آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود است.

شعب دارای باجه عصر بانک مسکن

ساعات کاری بانک ایران‌زمین در روزهای آخر سال 1402

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین از روز سه شنبه مورخ 1402/12/15 تا یکشنبه 1402/12/27 کلیه شعب بانک ایران زمین به صورت کشیک آماده خدمت رسانی به مشتریان این بانک هستند. مشتریان گرامی می توانند با مطالعه لیست پیوست که در پایین همین مطلب آمده است، شعبه مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر اساس ساعات کاری اعلام شده به شعبه مراجعه کرده و امور بانکی خود را انجام دهند. لازم به ذکر است کلیه شعب استان تهران در این ایام به صورت یکسره تا ساعت 16:30 آماده ارائه سرویس به شهروندان عزیز هستند.

لیست شعب کشیک بانک ایران زمین در پایان سال ۱۴۰۲

ساعات کاری بانک ملی در آخر اسفند 1402

طبق اعلام روابط عمومی بانک ملی، تمامی ارکان‌های این بانک از تاریخ ۱۹-۲۸ اسفند ۱۴۰۲ تا ساعت ۱۷ آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود هستند. همچنین در روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ فقط واحدهای منتخب به مشتریان خدمات ارائه هستند.

ساعت کاری بانک صادرات در روزهای آخر سال 1402

شعب منتخب بانک صادرات در ایام پایانی سال را از طریق لینک زیر می‌توانید مشاهده کنید.

شعب منتخب صادرات

ساعات کاری بانک دی در روزهای آخر اسفند 1402

بانک دی نیز برای رفاه حال مشتریان خود تصمیم به افزایش ساعت کاری شعب این بانک در روزهای پایانی آخر سال ۱۴۰۲ تا ۲۸ اسفند ماه گرفته است.

ساعت کاری شعب بانک دی به صورت زیر است:

شنبه تا ۴ شنبه ۷:۳۰-۱۵:۳۰

پنج شنبه ۷:۳۰-۱۴

ساعات کاری بانک ملت در روزهای آخر سال 1402

شعب این بانک از تاریخ ۱۵/۱۲/۱۴۰۲ تا ۲۸/۱۲/۱۴۰۲ به جز روزهای ۵ شنبه و ۳ شنبه ۲۲/۱۲/۱۴۰۲ تا ساعت ۱۶:۳۰ آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود هستند.

ساعات کاری بانک گردشگری در آخر اسفند 1402

شعب تهران و شهرستان این بانک در روزهای ۲۶-۲۸ اسفند ۱۴۰۲ از ساعت ۷:۳۰-۱۸ در تمامی شعب آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود هستند.

ساعات کاری بانک شهر در آخر سال 1402

تمامی شعب بانک شهر تا تاریخ ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ از ساعت۷:۴۵-۱۴:۴۵ آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود هستند.

ساعت کاری بانک کارآفرین در آخر اسفند 1402

شعب این بانک با آغاز ماه مبارک رمضان در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ دچار تغییراتی در ساعات کاری خواهند شد. به این صورت که تمامی شعب تهران و شهرستان ها از تاریخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۲تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ در روزهای شنبه تا چهارشنبه ۷:۳۰ الی ۱۴ و برای ارائه خدمات به مشتریان ۷:۴۵ الی ۱۳:۴۵ خواهد بود. در روزهای ۵ شنبه نیز ۷:۳۰-۱۳ و برای ارائه خدمات به مشتریان۷:۴۵ تا ۱۲:۴۵ خواهد بود.

ساعت کاری بانک خاورمیانه در آخر اسفند 1402

ساعات کاری شعب بانک خاورمیانه در تاریخ ۱۹ تا ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ سال به شرح زیر است:

شنبه تا ۴ شنبه:۷:۴۵-۱۶

۵ شنبه :۷:۴۵-۱۳

۳ شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲:۷:۴۵-۱۴

۲ شنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲: ۷:۴۵-۱۳

ساعات کاری بانک پاسارگاد در روزهای آخر سال 1401

فعلا خبری از افزایش ساعت کاری در روزهای آخر سال بانک پاسارگاد نیست و به محض مشخص شدن به اطلاعتون می‌رسانیم.

ساعات کاری بانک پارسیان در روزهای آخر سال 1402

شعب بانک پارسیان هم بنابر اعلام روابط عمومی و سایت خود بانک ساعت کاری شعبشان از تاریخ ۱۹ تا ۲۸ اسفندماه ۱۴۰۲ به شرخ زیر است:

شنبه تا ۴ شنبه: ۷:۳۰-۱۶

۵ شنبه: ۷:۳۰-۱۴

ساعات کاری پست بانک در روزهای آخر اسفند 1402

در روزهای ۲۶، ۲۷ و ۲۸ اسفند نیز طی بخش‌نامه ابلاغی به پست بانک ساعات کار چکاوک در شعب این بانک تغیییر می‌یابد و به صورت زیر خواهد بود:

تغییر ساعت کاری پایا و ساتنا در ایام پایانی سال ۱۴۰۲

با اعلام بانک مرکزی و به منظور سهولت در پرداخت‌های مشتریان محترم شبکه‌های بانکی، ساعت کاری پایا و ساتنا در ایام پایانی سال افزایش یافت. بدین ترتیب این تغییر ساعت به شرح جدول زیر خواهد بود:

The post ساعت کاری بانک‌ها در روزهای آخر سال | اسفند 1402 appeared first on رده Rade.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *