وبلاگ
زاکانی: خانه اندیشمندان علوم انسانی «ایران» راه اندازی می‌شود

زاکانی: خانه اندیشمندان علوم انسانی «ایران» راه اندازی می‌شود

زاکانی: خانه اندیشمندان علوم انسانی «ایران» راه اندازی می‌شود

شهردار تهران در مورد حواشی خانه اندیشمندان گفت: انشالله خانه اندیشمندان علوم انسانی «ایران» راه می افتد که بخشی از آنها همین دوستان فعلی هستند که اگر بخواهند ما هم به آنها خدمت می‌کنیم و هیچ منعی برای کسی نداریم.

علیرضا زاکانی شهردار تهران در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در مورد خانه اندیشمندان گفت: بنا نیست که خانه اندیشمندان بسته شود بلکه یک روال حقوقی‌ دارد که باید طی شود؛ درواقع بنای این بود که به خود این دوستان هم سرویس داده شود که این مساله به اطلاع آنها هم رسیده بود.

وی افزود: می خواهیم فضاها را به سمت فضای اشتراکی پیش ببریم؛ اگر قبلا فضایی داشتیم که دست گروهی خاص بود الان فضایی باشد که در کنار آن گروه خاص یا هرکس دیگری (مثل فضاهای اشتراکی که در حوزه فن آوری کار می کنند) همه با هم کار کنند و شهرداری به ارائه خدمت بپردازد.

شهردار تهران تصریح کرد: سالهای قبل مشکل حقوقی در مسیر واگذاری پیش آمده بود که موضوع حقوقی آن دنبال می شود اما خانه اندیشمندان بسته نشده است و قرار نیست بسته شود بلکه قرار است گسترش یابد؛ تعجب کردم وقتی اظهار نظر برخی را در مورد این موضوع دیدم.

وی در پایان گفت: انشالله آنجا «خانه اندیشمندان علوم انسانی ایران» راه می افتد که بخشی از آنها همین دوستان فعلی هستند که اگر علاقه داشته باشند ما هم به آنها خدمت می‌کنیم و هیچ منعی برای کسی نداریم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *