وبلاگ
رژیم صهیونیستی در ضعیف‌ترین وضعیت خود از بدو تأسیس تاکنون قرار دارد

رژیم صهیونیستی در ضعیف‌ترین وضعیت خود از بدو تأسیس تاکنون قرار دارد

رژیم صهیونیستی در ضعیف‌ترین وضعیت خود از بدو تأسیس تاکنون قرار دارد

جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای، ضمن حمایت از مجاهدان فلسطینی در عملیات طوفان الاقصی اعلام کرد: رژیم غاصب صهیونیستی در ضعیف‌ترین وضعیت خود از بدو تأسیس تاکنون قرار دارد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، با صدور بیانیه‌ای ضمن حمایت از مجاهدان فلسطینی، اقدامات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

لا یُقاتِلُونَکُمْ جَمیعاً إِلاَّ فی‏ قُرىً مُحَصَّنَةٍ أَوْ مِنْ وَراءِ جُدُرٍ بَأْسُهُمْ بَیْنَهُمْ شَدیدٌ تَحْسَبُهُمْ جَمیعاً وَ قُلُوبُهُمْ شَتَّى ذلِکَ بِأَنَّهُمْ قَوْمٌ لا یَعْقِلُونَ

از چند روز گذشته به این طرف مجاهدین قهرمان فلسطینی عملیات طوفان‌الأقصی را علیه رژیم تا بن دندان مسلح و اشغالگر قدس آغاز کرده‌اند. این رژیم جعلی که در 75 سال گذشته پس از پایان جنگ جهانی دوم و به زور قدرت‌های بزرگ آن زمان و با غصب ممالک مردم فلسطینی پایه‌گذاری شد؛ در طول این بالغ بر 7 دهه جنایات متعددی را علیه مردم فلسطین مرتکب شده است و باعث شهادت ده‌ها و صدها هزار مرد و زن و کودک بی‌گناه شده است.

اما این بار مردم مجاهد فلسطینی علیه کفار حربی رژیم جعلی صهیونیستی دست به اقدامی بی‌سابقه زده و با هجوم به شهرک‌های صهیونیست‌نشین موجب به هلاکت رسیدن بالغ بر 1000 نفر شده‌اند. حرکتی که با حمایت مسلمین سراسر جهان همراه شده است.

آری وقتی به توصیه قرآن عمل شود؛ اینچنین ثمراتی را نیز به بار خواهد آورد. قرآن کردیم در 1400 سال پیش به ما فرموده بود که این دشمنان در مناطق محصور و از ورای دیوارها با شما می‌جنگند. لکن اگر وارد حصارشان شوید؛ پیروز نبرد لشکریان اسلام هستند. همچنین به فرموده قرآن کریم این قوم یهود قومی ترسو هستند که ترس از مؤمنین در دل‌های آن‌ها بیشتر از ترس از خداوند متعال هست. «لَأَنْتُمْ أَشَدُّ رَهْبَةً فی‏ صُدُورِهِمْ مِنَ اللَّهِ ذلِکَ بِأَنَّهُمْ قَوْمٌ لا یَفْقَهُون‏»

رژیم جعلی صهیونستی البته مانند همیشه دست از مظلوم‌نمایی برنخواهد داشت و با فعالیت رسانه‌ای سعی می‌کند جای قاتل و مقتول، ظالم و مظلوم در افکار عمومی جهان عوض کند؛ و فرض اگر یک حرکت اشتباه از سوی مجاهدین فلسطینی رخ داده باشد؛ همان یک حرکت را در نزد افکار عمومی جهان برجسته کرده؛ از این طریق مجوز حملات بعدی به مردم مظلوم و بی‌گناه فلسطین را خواهد گرفت. لذاست که مردم جهان عموماً و مسلمین خصوصاً نباید در دام این فریب رسانه‌ای افتاده؛ و این حماسه عظیم مردم فلسطین در اذهان کمرنگ شود یا حتی خدای نکرده نسبت به این حرکت شک و شبهه‌ای در اذهان پدید آید که با تأسف شدید می‌بینیم حتی در اذهان برخی افراد سطحی‌نگر در داخل هم این شبهات پدید آمده است و برخی را مشاهده می‌کنیم که دلسوز مردم اسرائیل شده یا آن‌ها را افرادی بی‌گناه تلقی می‌کنند.

در صورتی که رژیم جعلی اسرائیل بلاشک و شبهه به لحاظ فقهی کافر حربی تلقی شده؛ سرزمین‌های اشغالی آن‌ها نیز دارالحرب محسوب می‌شود و احکام دارالحرب و کفار حربی نیز در فقه مشخص است. رهبری معظم انقلاب اسلامی مدظله‌‌العالی نیز در سال 87 در یکی از خطبه‌های نماز جمعه خویش پیرو صحبت باطلی که توسط یکی از مسئولین سابق بیان شده بود؛ با اشاره به اینکه مردم اسرائیل همان غاصبان سرزمین فلسطین و سیاهی‌لشکر دشمن هستند؛ این سخن که با مردم اسرائیل نیز مانند سایر مردم جهان مشکلی ندارد؛ را حرف غلطی خوانده و فرمودند با غاصبان سرزمین فلسطین چرا؛ مشکل داریم. غاصب هم فقط رژیم صهیونیستی نیست. این موضع نظام است، این موضع انقلاب است، موضع مردم است.

البته در اینجا مجاهدین فلسطینی نیز باید دقت نظر لازم را داشته باشند تا خدای نکرده با برخی افعالشان اصل این حرکت عظیم تحت‌الشعاع قرار نگیرد و موجب این نشود که در نزد افکار عمومی جهان به جای اینکه در موضع محقّ و ستم‌دیده باشند؛ در موضع متهم و ظالم قرار گیرند.

در پایان جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی ضمن حمایت از این حرکت عظیم و با بیان این مطلب که این رژیم غاصب امروزه در ضعیف‌ترین وضعیت خود از بدو تأسیس تاکنون قرار دارد؛ نابودی هر چه سریع‌تر این رژیم جعلی و پیروزی مجاهدین راه حق که به تعبیر رهبری انقلاب مسأله فلسطین کلید رمزآلود باز شدن درهای فرج به روی امت اسلام است؛ را از خداوند منان خواستار است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *