وبلاگ
راهپیمایی جمعه‌های خشم و انزجار از جنایات اسرائیل در 5 استان کشور برگزار می‌شود

راهپیمایی جمعه‌های خشم و انزجار از جنایات اسرائیل در 5 استان کشور برگزار می‌شود

راهپیمایی جمعه‌های خشم و انزجار از جنایات اسرائیل در 5 استان کشور برگزار می‌شود

مردم استان‌های خراسان رضوی، گلستان، البرز، کرمان و ایلام در حمایت از مردم مظلوم غزه و در راستای جمعه‌های خشم و انزجار فردا راهپیمایی می‌کنند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از ۵ استان خراسان رضوی، گلستان، البرز، کرمان و ایلام برای راهپیمایی حمایت از غزه به منظور استمرار تظاهرات در جمعه‌های خشم دعوت کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

رویارویی و ایستادگی شجاعانه و فداکارانه‌ گروه‌های فلسطینی با رژیم غاصب صهیونیستی و افزایش مشهود اقتدار غیرقابل انکار جبهه‌ مقاومت در مقابل استکبار و کفر نشان داد که تنها راه‌حل مسأله غزه و فلسطین مقاومت و مبارزه است و مهمترین وظیفه امت اسلامی حفظ روحیه‌ ایمانی رزمندگان مقاومت و تزریق امید به این حرکت و مسئولیت اصلی کشورهای اسلامی، قطع ارتباط سیاسی و اقتصادی و شریان‌های حیاتی رژیم صهیونیستی است.

در استمرار حمایت‌های مردمی از غزۀ مظلوم و مقتدر و انزجار از جنایت و نسل‌کشی ادامه‌دار صهیونیست‌ها، جمعه ۶ بهمن‌ماه، در ۵ استان؛ «خراسان رضوی، گلستان، البرز، کرمان و ایلام راهپیمایی جمعه‌های خشم و انزجار» برگزار خواهد شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تقدیر و تشکر از حضور مستمر میدانی و حمایت‌های بی‌وقفه و پرشور مردم بزرگ ایران اسلامی از فلسطین قهرمان، از مردم غیور و سلحشور ایران در این ۵ استان دعوت می‌کند تا با حضور پرشور و حماسی خود در «راهپیمایی جمعه های خشم و انزجار»، ضمن حمایت از مقاومت افتخارآمیز مردم غزه، جنایات وحشیانه رژیم اشغالگر و حمایت آمریکا، کشورهای غربی و همراهی و سکوت بعضی از دول اسلامی را محکوم نموده؛ همراهی همیشگی خود را با آرمان فلسطین با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل اعلام نمایند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *