وبلاگ
رئیسی: عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرکت ارتجاعی و قهقرایی است

رئیسی: عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرکت ارتجاعی و قهقرایی است

رئیسی: عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرکت ارتجاعی و قهقرایی است

رئیس جمهور در سی و هفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با بیان اینکه توجه به آزادی قدس شریف مهمترین شاخص برای امت اسلامی است، گفت: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرکت ارتجاعی و قهقرایی برای هر دولتی در جهان اسلام است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی صبح امروز (یکشنبه ۹ مهر ماه) در سی و هفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در سالن اجلاس سران، با بیان اینکه توجه به آزادی قدس شریف مهمترین شاخص برای امت اسلامی در جهان اسلام است، گفت: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرکت ارتجاعی و قهقرایی برای هر دولتی در جهان اسلام است.

رئیسی تاکید کرد: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی خواست بیگانگان است.

رئیس جمهور با اشاره به شرایط منطقه اذعان کرد: دیگر در مناطق مختلف از جمله در لبنان و فلسطین سخن از تسلیم نیست. گزینه همه مجاهدین به صورت یکپارچه در سرزمین‌های اشغالی مقاومت در برابر اشغالگران است و این گزینه مقاومت است که دشمن را وادار به عقب نشینی خواهد کرد.

رئیس جمهور گفت: چند روز پیش عزیزان پاکستانی ما را به خاک و خون کشیدند و در افغانستان جنایت می‌کنند. رژیم صهیونیستی جنایت می‌کند و انسجام امت اسلامی را هدف قرار داده است.

رئیس‌جمهور تاکید کرد: امت اسلامی دارای مقصد واحد و معتقد به پویایی است. دشمن با وحدت و انسجام اسلامی در ستیز است.

وی تاکید کرد: هرکس با قلم و ظرفیتش در مسیر وحدت مسلمانان حرکت کند به راهبرد جهان اسلام کمک کرده‌. افرادی که به دنبال تفرقه هستند بدانند یا ندانند در جهت راهبرد دشمن حرکت کرده‌اند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *