وبلاگ
ذوالنوری: اراده تحریم اقتصادی رژیم صهیونیستی هر روز در دنیا بیشتر می‌شود

ذوالنوری: اراده تحریم اقتصادی رژیم صهیونیستی هر روز در دنیا بیشتر می‌شود

ذوالنوری: اراده تحریم اقتصادی رژیم صهیونیستی هر روز در دنیا بیشتر می‌شود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز اراده‌ای برای تحریم رژیم صهیونیستی و تحریم مبادلات تجاری و اقتصادی با رژیم صهیونیستی به وجود آمده و هر روز هم بیشتر می‌شود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در برنامه «به افق فلسطین»، گفت: وقتی از اسرائیل نام می‌بریم، دو کلمه صهیونیست و یهود به ذهن می‌رسد، منتها قرآن از یهود به عنوان قوم برتر یاد می‌کند که گرفتار خشم خدا شده است، در واقع یهود به عنوان قوم برگزیده انتخاب شد، اما هنگامی که برای جنگ با خدا وارد شد، مورد خشم و غضب قرار گرفت.

وی ادامه داد: پایه صهیونیست در مسیحیت است؛ اعتقاد یهودیان این است که حضرت مسیح رجعت خواهد کرد، مسیحیان را از سراسر دنیا جمع می‌کند و این قوم را به سمت سر زمین موعود، یعنی فلسطین می‌برد؛ به عقیده آنان باید یک دولت تشکیل شود، چون تشکیل دولت پیش‌نیاز رجعت مسیح را محیا می‌کند، براساس این باور صهیونیسم، مسیحیت یهودیان را از سراسر دنیا جمع می‌کند، اکنون آن‌ها با این عقیده در سرزمین فلسطین مستقر شده‌اند.

نماینده مردم قم در مجلس با تأکید بر اینکه همه یهودیان صهیونیست نیستند و بخشی از مسیحی‌ها صهیونیست و بخشی دیگر نیستند، گفت: صهیونیست، دولت یهود را مقدمه ظهور مسیح می‌داند، با این باور یهودیان افراطی برای خودشان کلاه دوختند.

حجت‌الاسلام ذوالنور با طرح این پرسش که چرا نام بوش پسر، بوش دبیلو اس است، گفت: این موضوع را از پدرش پرسیدند که پاسخ داد، چون جرج واکر معادل عدد 666 می‌شود که نام دیکتاتور آخرالزمان است. آقای بوش که برای سقوط عراق، جنگ راه انداخت، برای برگزاری دو جلسه به عراق رفت، یک‌جلسه با فرماندهان نظامی آمریکا در عراق و دیگری با سرانی که در عراق با صدام می‌جنگیندند. او گفته بود که به آیت‌الله سیستانی بگویید من برای جنگیدن با دین نیامدم، چون من سرباز مسیحم و برای دین می‌جنگم و هر کسی مقابل مسیح باشد را نابود می‌کنم. این اعتقاد از بدو تولد با بوش بود.

وی همچنین بیان کرد: در کتب یهودی، موضوع غلط و غیرعقلی را مطرح می‌کنند که حضرت آدم با زنی از شیطان به نام لیلیث ازدواج کرد و 130 سال همسرش بود، حضرت حوّا لج کرد و با مردی از شیطان ازدواج کرد و طی این 130 سال هر نسلی تولید شد، از شیطان است، بنابراین نسل‌های قبل از یهود از شیاطین و حیوانات هستند. بر همین عقیده معتقدند تجاوز به ناموس غیریهود هیچ اشکالی ندارد، چون از نسل حیوانات و شیاطینند و آداب زناشویی ندارند.

نایب رئیس مجلس گفت: اعتقاد دیگر صهیونیست این است که نه تنها مجاز به فریب دادن قشر غیر از یهود هستند، بلکه این کار برای تقویت یهود واجب است.

حجت‌الاسلام ذوالنور در ادامه با تأکید بر اینکه خطر صهیونیست جهانی نه تنها غزه و فلسطین بلکه همه دنیا را تهدید می‌کند، گفت: امروز فلسطین یک آرمان است و جنگ عرب و اسرائیل نیست و موضوع از قومیت خارج شده است.

وی همچنین گفت: در شرایطی که قبلا فلسطین سنگ نداشت، امروز موشک‌های مقاومت را بر سر اسرائیل می‌ریزد. الآن دیگر غزه تنها نیست، حتی وضعیت به‌گونه‌ای شده که کشتی‌های اسرائیل نمی‌توانند تردد کنند.

نایب رئیس مجلس با تأکید بر اینکه مقاومت موضوع مهمی است، افزود: گذرگاه رفح بین جنوب غزه و مصر یک راه یک طرفه است، آن‌ها اجازه ورود آب و غذا را به غزه نمی‌دهند و در مقابل راه خروج را باز گذاشته و مردم غزه را برای خروج تحت فشار گذاشته‌اند، مردم غزه مردن را به ترک کردن ترجیح می‌دهند؛ این‌ها همه به خاطر مقاومت است.

حجت‌الاسلام ذوالنور در پایان با قدردانی از دولت جمهوری اسلامی و دیپلماسی قوی در دنیا، گفت: امروز اراده‌ای برای تحریم رژیم صهیونیستی و تحریم مبادلات تجاری و اقتصادی با رژیم صهیونیستی به وجود آمده و هر روز هم بیشتر می‌شود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *