وبلاگ
دیدار هیئت اجرایی اجلاسیه بین‌المللی مجاهدان در غربت با آیت‌الله علم الهدی

دیدار هیئت اجرایی اجلاسیه بین‌المللی مجاهدان در غربت با آیت‌الله علم الهدی

دیدار هیئت اجرایی اجلاسیه بین‌المللی مجاهدان در غربت با آیت‌الله علم الهدی

در آستانه برگزاری هشتمین اجلاسیه بین‌المللی مجاهدان در غربت هیئت اجرایی این اجلاسیه با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی دیدار کردند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، در آستانه برگزاری هشتمین اجلاسیه بین‌المللی مجاهدان در غربت هیئت اجرایی این اجلاسیه با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی دیدار کردند.

در این دیدار، آیت الله علم الهدی ضمن تشکر از احساس وظیفه و تلاش گروههای مردمی جهت پاسداشت خدمات مجاهدان و تکریم آنان، به نقش فعال و مؤثر آقای طباطبائی در لبنان و منطقه اشاره کرد و گفت: آقای طباطبائی فرد کم نظیری در بین روحانیون است که علیرغم کهولت سنی همچنان در انجام کار خیر پیش قدم است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، فعالیت های طباطبایی نژاد را فراوان و در راستای تقویت جبهه مقاومت دانسته و از اینکه ستاد اجلاسیه تصمیم بر تکریم وی گرفته اند ابراز خرسندی کرد.

در ابتدای این دیدار، سردار محمد طهرانی مقدم نیز ضمن ارائه گزارشی از هفت دوره گذشته اجلاسیه و دستاودها و تأثیرات ملی و بین المللی آن، برنامه‌های آتی اجلاسیه هشتم را تشریح کرد.

وی تجلیل از حاج سید عیسی طباطبائی نماینده معزز امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله) در لبنان را جزو برنامه های شاخص اجلاسیه امسال ذکر و از آیت الله علم الهدی برای حضور و سخنرانی در اجلاسیه دعوت به عمل آورد.

در ادامه، موسوی دبیر اجرایی اجلاسیه نیز به تشریح اهداف کلان این برنامه به ویژه زدودن غبار غربت از مجاهدان و تبیین مجاهدت های آنان برای آشنایی نسل جوان و ارائه الگوهای جهادی به جامعه اشاره کرده و تجلیل از حجت الاسلام و المسلمین سید عیسی طباطبائی را در همین راستا دانست.

همچنین وی از حضور فرماندهان جهادی و نمایندگان گروههای مقاومت و هیئت های سیاسی و پارلمانی از کشور های منطقه در این جلاسیه خبر داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *