وبلاگ
دیدار خبرنگاران ضدانقلاب با صهیونیست‌ها آورده ای برای طرفین ندارد

دیدار خبرنگاران ضدانقلاب با صهیونیست‌ها آورده ای برای طرفین ندارد

دیدار خبرنگاران ضدانقلاب با صهیونیست‌ها آورده ای برای طرفین ندارد

برخی از کارشناسان سیاسی و نمایندگان مجلس معتقدند آشکارسازی ارتباط خبرنگاران رسانه های ضدانقلاب با صهیونیست‌ها، نشان دهنده این است که رژیم اشغال‌گر قدس تلاش دارد از فاز پنهان کاری بیرون بیاید.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، جمعی از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ضد انقلاب اخیرا دیداری با «گیلا گملیئل» وزیر اطلاعات رژیم اشغال‌گر قدس داشتند تا به نوعی ضمن تجدید پیمان با این رژیم جعلی و متجاوز، در جریان جزئیات برنامه‌های طراحی شده‌ اتاق فکر صهیونیست‌ها برای سالگرد اغتشاشات در ایران قرار بگیرند.

در این دیدار علی‌اصغر رمضان پور معاون وزیر ارشاد دولت اصلاحات هم حضور داشته است و برخی از کارشناسان سیاسی و نمایندگان مجلس معتقدند که این چنین دیداری موضوع بی‌سابقه یا حتی کم‌سابقه‌ای نیست اما آشکارسازی ارتباط خبرنگاران رسانه های ضدانقلاب و معاند، نشان دهنده این موضوع است که رژیم اشغال‌گر قدس تلاش دارد با نمایان کردن این جریانات از فاز پنهان کاری بیرون بیاید و آشکارا این روابط خود را پیگیری کند.

رسانه های معاند نشان دادند دلسوز ملت ایران نیستند

مرتضی محمودوند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، درباره این دیدار گفت: این دیدار بیش از پیش چهره واقعی جریانات ضد انقلاب را بر ملت ایران نمایان ساخت.

وی افزود: جریان رسانه ضد انقلاب همیشه با بولد کردن مشکلات کوچک و حتی با انتشار اخبار دروغ درباره وجود مشکلات در ایران در حوزه مسائل اقتصادی و اجتماعی، خود را در ظاهر دلسوز ملت ایران نشان می‌دهند، اما دیدار بعضی از فعالان رسانه‌ای آنها با وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی به عنوان دشمن ملت ایران چهره واقعی آنها را بر همگان نمایان کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: دیدار فعالان رسانه‌ای ضد انقلاب با وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی نشان داد که آنها به هیچ وجه دلسوز ملت ایران نیستند و البته این دیدار باعث شد تا جوانان‌مان بیشتر و بهتر این جریانات را بشناسند.

محمودوند خاطرنشان کرد: البته رژیم صهیونیستی و ضد انقلاب توفیقی در دشمنی با ملت ایران نداشته، ندارند و نخواهند داشت و این دیدارها نمی‌تواند آنها را به اهداف شوم‌شان در مورد ملت ایران برساند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی خودش هم می‌داند که این دیدارها تنها جنبه رسانه‌ای دارد و آنها نمی‌توانند با برگزاری این قبیل جلسات توفیقی در اهدافشان علیه ملت ایران داشته باشند.

دیدار خبرنگاران ضدانقلاب با وزیر اطلاعات اسرائیل آورده ای برای طرفین نخواهد داشت

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی هم در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس گفت: این گونه دیدارها تنها یک شو تبلیغاتی است و خروجی برای رژیم صهیونیستی در پی ندارد.

وی افزود: رژیم صهیونیستی اگر می‌توانست اقدامی علیه جمهوری اسلامی ایران داشته باشد این کار را می‌کرد. این گونه دیدارها نشان‌دهنده آن است که رژیم صهیونیستی کاری از دستش نمی‌آید.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این قبیل رفتارها برای رژیم صهیونیستی حتی در حکم یک تنفس مصنوعی هم نیست و نمی‌تواند از اضمحلال این رژیم جلوگیری کند و همان طور که گفتم تنها در حد یک شو تبلیغاتی است.

آصفری خاطرنشان کرد: البته باید بگویم نیروهای ضد انقلاب هم امروز پیر و فرتوت شده‌اند و کاری از آنها برنمی‌آید و نمی‌توانند به درد رژیم صهیونیستی بخورند.

وی افزود: نیروهای ضد انقلاب زمانی که جوان بودند و تجهیزات داشتند، در ابتدای انقلاب و به ویژه در عملیات مرصاد چنان ضرب شستی را از ملت ایران دریافت کردند که فراموش‌شان نشود. حال امروز که پیر و فرتوت شده‌اند مسلماً کاری از آنها ساخته نیست.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *