وبلاگ
دهقانی فیروزآبادی: قانون‌شکنی در هر صنف و کسبی محکوم است

دهقانی فیروزآبادی: قانون‌شکنی در هر صنف و کسبی محکوم است

دهقانی فیروزآبادی: قانون‌شکنی در هر صنف و کسبی محکوم است

معاون علمی ‌و فناوری رئیس جمهور با اشاره به تصاویر منتشر شده از برخی سکوهای داخلی گفت: قانون‌شکنی در هر صنف و کسبی محکوم است و هر فرد یا مدیر مجموعه نیز باید در مقابل هنجارشکنی پاسخگو باشد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، روح‌الله دهقانی فیروزآبادی صبح امروز (چهارشنبه،‌ 11 مردادماه) در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: جرم و قاعده مشخص است؛ مستندات آن بررسی و حکم آن در دادگاه مربوطه اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: گاهی مسائلی در مورد برخی سکوها مطرح می‌شود ، در جلساتی که با نهادهای امنیتی و اطلاعاتی داشتم، متوجه شدم که این تصاویر عموما از حساب‌های شخصی منتشر شده و بعضا زمان آن‌ها مربوط به هشت ماه گذشته است و هر انسانی متوجه نقش نفر سوم برای ایجاد شکاف می‌شود.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با تاکید براینکه برخی جریان‌ها با وجود مخالفت صاحبان کسب و کار این تصاویر را منتشر کرده‌اند، ادامه داد: این جریان در تلاش برای حساسیت‌برانگیزی است و بعضا جریان‌های اقتصادی هم در این قضیه ذی‌نفع هستند و از آنها استفاده می‌شود.

دهقانی فیروزآبادی بیان داشت: رئیس جمهور معتقد است اگر چند نفر در جایی که به مردم خدمات رسانی می کنند، دچار تخلف می‌شوند، نباید کل مجموعه متضرر شود و قانون کاملا قاطع، بر مبنای نهاد تنظیم‌گر و حکم دادگاه، برخورد کند.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از حضور مدیران همترازش از اندونزی در ایران خبر داد و گفت: هفته آینده هم میزبان یک هیأت ۱۳ نفره خواهیم بود و ظرف دو یا سه هفته آینده نیز میزبان ۱۰۰ نفر از محققان و پژوهشگران این کشور هستیم تا یک مدرسه تابستانه فناوری را در مجموعه‌های دانش‌بنیان کشور در حوزه‌های زیست‌فناوری های تکنولوژی، نانوفناوری و هوش مصنوعی داشته باشیم.

وی ادامه داد: همچنین بین دو کشور یک دفتر مترو ایجاد شده است که همکاری‌های دوجانبه خیلی محکم جلو برود و امید است با این سرعت رشد، تا پایان سال حجم ارتباطات تجاری به ۱۰۰ میلیون دلار برسد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *