وبلاگ
دفتر تحکیم وحدت خطاب به آذرمنصوری: جبهه اصلاحات دچار انحراف بزرگی شده است

دفتر تحکیم وحدت خطاب به آذرمنصوری: جبهه اصلاحات دچار انحراف بزرگی شده است

دفتر تحکیم وحدت خطاب به آذرمنصوری: جبهه اصلاحات دچار انحراف بزرگی شده است

دفتر تحکیم وحدت خطاب به منصوری رئیس جبهه اصلاحات تاکید کرد: با تبریک خود به خانم نرگس محمدی، که یک فعال سیاسی سابقه‌دار مخالف نظام است، نشان داده‌اید که جبهه اصلاحات دچار انحراف بزرگی شده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، دفتر تحکیم وحدت خطاب به منصوری رئیس جبهه اصلاحات تأکید کرد: با تبریک خود به خانم نرگس محمدی، که یک فعال سیاسی سابقه‌دار مخالف نظام است، نشان داده‌اید که جبهه اصلاحات دچار انحراف بزرگی شده است.

متن کامل نامه به شرح ذیل است:

سرکار خانم آذر منصوری؛

رئیس جبهه اصلاحات ایران

نظر به اینکه جایزه صلح نوبل امسال به خانم نرگس محمدی تعلق پیدا کرد، و سرکار عالی هم در پی بیانیه‌ای برای «زنان روشنفکر ایرانی» به تبریک این رویداد پرداختید، لازم است بگوییم که صلح نوبل تبدیل به کاریکاتور مضحکی از صلح در جهان شده است که بی‌شک نه تنها فرد دریافت کننده‌ آن که چهره‌هایی که به این جایزه واکنش نشان می‌دهند هم، تیتر یک خبرها می‌شوند. تعلق این جایزه به خانمی که خود و خانواده‌‌ ایشان از افراد سیاسی مخالف نظام و فعال زن، زندگی آزادی بود، به نوعی پاداش اربابان آمریکایی این خانم و امثال ایشان است! پاداشی که به قیمت ضدیت با جمهوری اسلامی و احکام متقن الهی بود!

سرکار خانم منصوری! این همراهی و پیام تبریک سرکار عالی به خانم نرگس محمدی، نشان دهنده‌ یک حقیقت بود! اینکه جریان اصلاح‌طلب از اصول و ارزش‌های واقعی خود در جهت منافع ملت مسلمان ایران، عقب‌نشینی کرده است و به دنبال کسب جایگاه و قدرت است.

متأسفانه، با تبریک خود به خانم نرگس محمدی، که یک فعال سیاسی سابقه‌دار مخالف نظام است، نشان داده‌اید که جبهه اصلاحات دچار انحراف بزرگی شده است! به جای ابراز تحسین و افتخار به خانم نرگس محمدی برای به دست آوردن جایزه صلح نوبل، شما باید این رویداد را به عنوان یک فرصت، غنیمت می‌شمردید تا به مذمت عملکردهای بلوای زن زندگی آزادی و نشان دادن نقض حقوق بشر در این جریان بپردازید! بنابراین، به عنوان یک تشکل اسلامی، شما را به ترک این رفتار مشکوک و بی‌تعهد به مردم فرا می‌خوانیم! چگونه می‌توانید هم‌موضع با افرادی باشید که در عملیات‌های ضد بشریت زبان‌زد هستند؟! چگونه می‌توانید با رژیم اشغالگر اسرائیل هم‌موضع باشید؟! ابراز موضعی که دقیقا افراد و نهادهایی که دشمنی آنان با جمهوری اسلامی مسجل شده است، نشان می‌دهد که مع‌الأسف دشمنی در درون مرزهای وطن داریم که در ظاهر نام دشمن ندارند و در باطن بر دشمنی خود پافشاری می‌کنند!

در مکتب ما، «مبارزه» در مسیر عدالت و تحقق اهداف متعالی است که حائز ارزش است! نه اینکه مبارزه کردن با ارزش‌های اسلامی و مشخصا فعالیت علیه امنیت ایران، مایه‌ افتخار باشد! که نام این مبارزه، به تعبیر قرآن، «طغیان» است! اغتشاشاتی که در پاییز ۱۴۰۱ رخ داد، نمونه‌ بارز طغیان کردن علیه حجاب و احکام الهی بود، که با آتش افکندن رسانه‌های خارجی و جریان‌های داخلی معاند به آشوب‌های خیابانی و تجمعات درون دانشگاه‌ها با رنگ و لعاب ایده براندازی نظام مقدس بود!

بی‌شک انتظار می‌رفت تا چهره‌های احزاب سیاسی در مسیر عدالت و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی کنشگری داشته باشند، نه اینکه دقیقا در موضعی قرار بگیرند که جبهه عناصر معلوم‌الحال است! اکنون هم در پی واکنش‌هایی که جبهه اصلاحات از خود نشان داد، باز این واقعیت را تکرار کرد که اصلاحات قصد جبران خسارت‌هایی را که بر بدنه نظام و منافع ملت ایران زده است را ندارد!

ما دانشجویان دفتر تحکیم وحدت از این نامه هدف اتمام حجت و انذار داشتیم و با امید و یقین به ظهور حضرت ولی‌عصر (عج‌)، ایران اسلامی را تا پای جان به امانت نگاه خواهیم داشت.

«فَأْتِیَاهُ فَقُولَا إِنَّا رَسُولَا رَبِّکَ فَأَرْسِلْ مَعَنَا بَنِی إِسْرَائِیلَ وَلَا تُعَذِّبْهُمْ قَدْ جِئْنَاکَ بِآیَةٍ مِّن رَّبِّکَ وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى» (سوره طه، آیه ۱۷)

پس به سوى او بروید و بگویید ما دو فرستاده پروردگار توایم پس فرزندان اسرائیل را با ما بفرست و عذابشان مکن به راستى ما براى تو از جانب پروردگارت معجزه‏اى آورده‏ایم و بر هر کس که از هدایت پیروى کند سلام باد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *