دعوت کانون دانشگاهیان ایران اسلامی از اساتید برای ثبت‌نام داوطلبی انتخابات مجلس

دعوت کانون دانشگاهیان ایران اسلامی از اساتید برای ثبت‌نام داوطلبی انتخابات مجلس

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی از اساتید و شخصیت‌های فرهیخته برای ثبت‌نام داوطلبی انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، کانون دانشگاهیان ایران اسلامی با انتشار اطلاعیه‌ای از همه دلدادگان نظام اسلامی، عاشقان خدمت صادقانه به مردم، عناصر فهیم و کارآمد، متدین، انقلابی و ولایی به‌ویژه اساتید و شخصیت‌های فرهیخته علمی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی دعوت کرد، فرصت را مغتنم شمرده و با پیش ثبت‌نام انتخاباتی، بر شور انتخابات بیفزایند.

متن اطلاعیه کانون دانشگاهیان به این شرح است:

بسمه تعالی

أُو۟لَـٰۤىِٕکَ یُسَـٰرِعُونَ فِی ٱلۡخَیۡرَ ⁠تِ وَهُمۡ لَهَا سَـٰبِقُونَ

انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی بهترین نماد و نشانه‌ حیات، نشاط و پویایی جامعه و ارتباط وثیق مردم و حاکمیت، مایه امیدبخشی به مردم و مأیوس‌کننده بدخواهان ملک و ملت است.

راهبردهای چهارگانه رهبری معظم در خصوص انتخابات یعنی مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت کاراترین چراغ راه دلسوزان، متولیان و مسوولان امر است. طبیعی است که در این راه طولانی و پرفراز و نشیب که دست‌های پیدا و پنهان دشمن خبیث با حربه‌ جنگ ترکیبی بر پیچیدگی آن می‌افزاید، حضور مردم مثل همیشه تمام‌کننده خواهد بود. شور حضور مردم که امامین انقلاب رای آنان را میزان می‌دانند و کمرنگی مشارکت مردم در روی آوری به صندوق را مصیبت اصلی دانسته‌اند، مقدمات و تمهیداتی دارد که حضور مسئولانه، ایثارگرانه و خدامحورانه نخبگان کارآزموده و امتحان پس داده برای قبول مسئولیت از این قبیل است.

به تعبیری اگر شرکت در انتخابات یک واجب شرعی، اجتماعی و سیاسی است، اعلام حضور و عرضه کردن دلسوختگان نظام و کشور که توانایی خدمت را دارند به قضاوت عموم ملت، مقدمه این واجب است.

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی فرصت را مغتنم شمرده و از دلدادگان نظام اسلامی، عاشقان خدمت صادقانه به مردم، عناصر فهیم و کارآمد، متدین، انقلابی و ولایی به‌ویژه اساتید و شخصیت‌های فرهیخته علمی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی دعوت می‌کند با پیش ثبت‌نام انتخاباتی، بر شور انتخابات بیفزایند و در نهایت اگر در باره آنان در جبهه انقلاب وفاق حاصل شد، خود را در معرض آرای ملت شریف قرار دهند تا در یک رقابت حسنه و خیرخواهانه اگر خدای مدبرالامور مقدر نمود ضمن لبیک به ندای ولی‌امر مسلمین، در جایگاه نمایندگی ملتی مؤمن و وفادار به میراث ماندگار امام (ره) و شهیدان، در مجلس شورای اسلامی منشأ خدمات مانا و کارگشا در عرصه تقنین و نظارت و سایر رسالت‌های مرتبط با نمایندگی ملت باشند.

و من‌الله التوفیق و علیه التکلان

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *