وبلاگ
دعوت شورای ائتلاف از مردم برای حضور در «جشن ده‌ها میلیونی غدیر»

دعوت شورای ائتلاف از مردم برای حضور در «جشن ده‌ها میلیونی غدیر»

دعوت شورای ائتلاف از مردم برای حضور در «جشن ده‌ها میلیونی غدیر»

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور پیامی از عموم مردم ایران و خانواده‌ها برای حضور در جشن همگانی عید سعید غدیر دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور پیامی از عموم مردم ایران و خانواده‌ها برای حضور در جشن همگانی عید سعید غدیر دعوت به عمل آورد.

متن پیام شورای ائتلاف به شرح زیر است:

در آستانه فرارسیدن عیدالله الاکبر، روز اکمال دین و اتمام نعمت خداوند بر بندگان قرار گرفته‌ایم. دوستداران و و دلدادگان امیرمؤمنان علی (ع) خود را برای برپایی جشنی با شکوه که پرتوی از تجلی عشق به آن دردانه الهی است آماده می‌کنند.

در تهران و شهرستان‌ها صدها هزار خادم آستان امیرمؤمنان در تدارک برگزاری یکی از باشکوه‌ترین جشن‌های خانوادگی هستند. میزبان این جشن بزرگ مردمی هستند که در نمایش ارادت به آن فخر عالمیان گوی سبقت از یکدیگر ربوده‌اند.

برپایی مردمی‌تر و باشکوه‌تر جشن‌های غدیر، عید مبعث، نیمه شعبان، ۱۷ ربیع و ۱۳ رجب نشان از رویکرد شایسته‌ای دارد که در سال‌های اخیر شاهد آن هستیم. این جشن‌ها می‌توانند بسترساز انسجام، نشاط و شادی اجتماعی آحاد ملتی باشد که در دلدادگی و پیروی از اهل بیت عصمت و طهارت سنگ تمام می‌گذارند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ضمن دعوت آحاد ملت ایران اسلامی جهت حضور خانوادگی در جشن و مهمانی باشکوه غدیر، اطمینان دارد حضور فراگیر و پرشور ولایتمداران این سرزمین، برکه غدیر را به اقیانوسی از هبستگی ملت ایران سربلند تبدیل خواهد کرد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *