وبلاگ
دعوت سازمان بسیج مستضعفین از مردم برای حضور در راهپیمایی فردا

دعوت سازمان بسیج مستضعفین از مردم برای حضور در راهپیمایی فردا

دعوت سازمان بسیج مستضعفین از مردم برای حضور در راهپیمایی فردا

سازمان بسیج مستضعفین از آحاد و اقشار مختلف مردم و امت حزب‌الله برای حضور هر چه باشکوه‌تر در راهپیمایی وحدت‌بخش و دشمن‌شکن یوم‌الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی، عموم مردم ایران اسلامی را به حضور پرشکوه در راهپیمایی دشمن‌شکن و وحدت‌بخش یوم‌الله ۲۲ بهمن، دعوت کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
«وَ لَقَدْ أَرْسَلْنا مُوسى‌ بِآیاتِنا أَنْ أَخْرِجْ قَوْمَک مِنَ الظُّلُماتِ إِلَى النُّورِ وَ ذَکرْهُمْ بِأَیامِ اللَّهِ إِنَّ فی‌ ذلِک لَآیاتٍ لِکلِّ صَبَّارٍ شَکورٍ»

ایام‌الله روزهایی است که حاکمیت مطلق خداوند بر همه اسباب و عوامل برای همگان آشکار می‌شود؛ همچون یوم‌الله ۲۲ بهمن که نهضت الهی و اسلامی حضرت روح‌الله الموسوی خمینی، به ثمر نشست و بنیان ظلم و جهالت و رذالتِ طاغوتی برای همیشه از ایران اسلامی ریشه‌کن شد. این ایام‌الله را باید قدر دانست و شکر آن را به جای آورد.

به راستی، یوم‌الله ۲۲ بهمن، عید انقلاب است و حضور مردم ایران اسلامی در این جشنِ پیروزی و ظفرمندی، سال به سال شکوه و رونق بیشتری گرفته است و امسال نیز این حضور به حول و قوه الهی، تجلی افزون‌تری پیدا خواهد کرد تا جهانیان یک‌بار دیگر نظاره کنند که تلاش‌های دشمنان برای جدایی انداختن میان مردم و انقلاب اسلامی، مذبوحانه و محکوم به شکست است.

از سوی دیگر، چهل‌وپنجمین سالگرد فجر پیروزی، نویدبخش تثبیت و توسعه پیام ظلم‌ستیز و عدالت‌جویانه انقلاب اسلامی در قلوب آزادگان جهان است؛ همان‌ها که امروز در اقصی‌نقاط دنیا، از جنایات رژیم منحوس صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه، اعلام انزجار و نفرت می‌کنند و به حقانیت یکی از شعارهای انقلاب اسلامی درخصوص ضرورت نابودی غده سرطانی صهیونیسم از عالم، ایمان آورده‌اند.

از همین رو، سازمان بسیج مستضعفین، آحاد و اقشار مختلف مردم و امت حزب‌الله را به حضور هرچه باشکوه‌تر در راهپیمایی وحدت‌بخش و دشمن‌شکن یوم‌الله ۲۲ بهمن در سراسر ایران اسلامی دعوت می‌کند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *