وبلاگ
دعوت حزب تمدن اسلامی از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دعوت حزب تمدن اسلامی از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دعوت حزب تمدن اسلامی از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حزب تمدن اسلامی در بیانیه‌ای از مردم کشورمان خواست در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن حضور یابند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حزب تمدن اسلامی در بیانیه‌ای از مردم کشورمان خواست در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن حضور یابند.

متن بیانیه بدین شرح است:

چهل و پنجمین سالگرد پیروزی پرشکوه انقلاب عظیم اسلامی ملت بزرگ ایران از راه رسید. درخشش این انقلاب الهی که با رهبری مجاهد عظیم‌الشان جهان اسلام حضرت امام روح‌اله الموسوی الخمینی و با همت و اتحاد و همبستگی یکپارچه ملت فداکار ایران با نام مقدس جمهوری اسلامی چشم جهانیان را خیره کرد، این روزها چهل و ششمین سال پیروزی خود را آغاز می‌کند وجشن می‌گیرد که بحمدالله ملت‌های آزاده جهان با الهام از این جمهوری مقدس، یکی پس از دیگری راه غلبه بر مستکبران و افزون‌خواهان جهانی را استمرار بخشیده‌اند که نشانه‌های روشن آن در بسیاری از نقاط دنیا بویژه در فلسطین قهرمان و غزه مظلوم نمایان است.

بیست و دوم بهمن امسال علیرغم مشکلات اقتصادی فراوانی که بر دوش مردم سنگینی می‌کند باز هم با شکوه فراوان به کوری چشم دشمنان اسلام و انقلاب برگزار خواهد شد و نیز حضوری پر شور در انتخابات یازدهم اسفند را نوید خواهد داد.

حزب تمدن اسلامی با الهام از خون شهیدان بویژه سیدالشهدای انقلاب، شهید مظلوم آیت‌اله دکتر بهشتی و در پیروی از رهبر فرزانه انقلاب، ملت عزیز را به راهپیمایی بیست و دوم بهمن در سراسر کشور دعوت می‌نماید.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *