وبلاگ
دعوت اساتید دانشگاه از مردم برای راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات یازدهم اسفند ماه

دعوت اساتید دانشگاه از مردم برای راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات یازدهم اسفند ماه

دعوت اساتید دانشگاه از مردم برای راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات یازدهم اسفند ماه

همزمان با تجدید پیمان دانشگاهیان با امامین انقلاب اسلامی جمعی از اساتید بسیجی به ملت شریف ایران نامه ای را نوشتند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس همزمان با تجدید پیمان دانشگاهیان با امامین انقلاب اسلامی جمعی از اساتید بسیجی به ملت شریف ایران نامه ای را نوشتند.

متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین

ملت شریف ایران!
سلام و درود خداوند بر شما مردم مومن و انقلابی ایران که با بصیرت و مقاومت خویش توفیق یافتید تا چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به رغم همه خباثت ها و دشمنی های استکبار جهانی در شرایطی جشن بگیرید که به نسبت گذشته در موقعیتی نزدیکتر از همیشه به قله نهایی قرار دارید.
سلام و درود بی پایان بر شهیدان عظیم الشان بویژه امام شهیدان حضرت امام خمینی(ره) که با خون سرخ خود انقلاب اسلامی را در راستای اهداف و آرمان های اصلیش من جمله انتشار نور و آگاهی تقویت نمودند. نوری که امروز آثار و برکات آنرا می توان در امواج خروشان اعتراض و تنفر ملت های مختلف جهان به خوی ددمنشی و نسل کشی رژیم صهیونیستی و بی آبرویی حامیان حقوق بشر و سردمداران نظام سلطه از این همه ظلم و جنایت ها مشاهده کرد.
واقعیت های میدانی در عرصه رویارویی مردان مقاومت و زنان مومن و انقلابی فلسطینی جلوه های بارز برتری موقعیت نظام اسلامی در برابر نظام سلطه، جبهه کفر در برابر اردوگاه ایمان، کانون نور در برابر کانون جاهلیت مدرن را اثبات و در قالب خبرها و گزارشاتی غرورآفرین انتشار می یابد. چنانچه اخیراً شنیدید:
1) یکی از پایگاه های حساس ارتش آمریکا در خاک اردن به عنوان حیات خلوت این کشور مورد تعرض پهبادهای مقاومت قرار گرفته و تعداد قابل توجهی از نیروهای آنها کشته و زخمی شدند که واکنش رئیس جمهوری آمریکا را در پی داشته و علناً جمهوری اسلامی ایران به حمله نظامی تهدید می کند. اما تیم امنیتی کاخ سفید با کشیدن لجام وی به سرعت وارد عمل شده و از قصد کشورش برای جلوگیری از هرگونه آتش افروزی در منطقه خبر می دهد.
2) ساعات زیادی از این خبر نمی گذرد که دستگاه امنیتی کاخ سفید رسما اعلام می دارد آمریکا از مرحله قدرت بلامنازع عبور کرده و تنها راه امنیت منطقه را «معامله با ایران» ذکر می کند.
3) این در حالیست که گروه های جهادی جبهه مقاومت طوفانی از جنس الاقصی در سرزمین های اشغالی به پا کرده اند که آسایش و آرامش را از ساکنان صهیون گرفته و هیچ راهی برای جبران شکست بزرگ خویش به رغم همه جنایات و ددمنشی ها نیافته است. از سوی دیگر مردم مظلوم غزه با مقاومت مقتدرانه و صبر مومنانه رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان مستکبر آن را مقهور اراده خویش ساخته و آبرویی برای مدعیان حقوق بشر باقی نگذاشته اند.
4) چندی پیش نیز شاهد بودیم که ملت مظلوم و مقاوم یمن پس از سال ها تحمل بمب و موشک های ساخته آمریکا و اروپا، در همدردی با مردم مظلوم غزه، قدرت دریایی دولت های بزرگ دنیا را به چالش می طلبد که آمریکا پس تشکیل ائتلاف و بیش از 80 حمله نظامی، ناگزیر به وساطت دولت های شرقی شده و کشتی انگلیسی آتش گرفته در خشم انصارالله اعتراف می کند که حتی امکان شلیک یگ گلوله به خاک یمن را ندارد.
5) و این در شرایطی است که پایگاه های آمریکا در منطقه یکی پس از دیگری با موشک های بالستیک و پهبادهای رادار گریز گروهای مقاومت مورد هدف قرار می گیرد.
6) و در این میان خبری از نبردهای اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) با سرویس های اطلاعاتی بزرگ منطقه شنیده شد که حکایت از در دام افتادن جاسوسان سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی (موساد) در چنبره دستگاه امنیتی کشورمان نه تنها در ایران بلکه در 28 کشور دیگر می کرد.
7) در همین حال جمهوری اسلامی ایران در راستای پیشرفت های علمی و فناوری خود علاوه بر برپایی نمایشگاه اختصاصی ویژه مسئولان، پرتاب همزمان سه ماهواره با یک موشک را در معرض دید جهان قرار می دهد که تاثیر آن بر استکبار را می توان در اعتراض رسمی دولتمردان اروپایی مشاهده کرد.
مردم هوشیار و آگاه ایران!
شیطان بزرگ و صهیونیزم بین الملل شکست در برابر ملت های مظلوم و مسلمان را پذیرفته اما برای انحراف افکار عمومی تلاش می کنند تا با کاهش مشارکت مردم ایران در پای صندوق های رای، برخی از ناکامی های پی در پی و عقب نشینی های میدانی را با انحراف افکار عمومی لاپوشانی نمایند.
دستگاه رسانه ای استکبار تلاش می کند از یک طرف انتخابات را بی فایده و بی تاثیر در مسائل مردم ایران نشان داده و از طرف دیگر هر گونه کاهش رای را در راستای اهداف خویش مصادره کرده و مدعی شوند:
اولاً در مدیریت فضای رسانه ای و هدایت افکار عمومی ملت ایران دست برتر را داشته و قادرند با عملیات روانی و ادامه جنگ شناختی در عزم مردم و جوانان ایران اسلامی جهت حمایت از نظام اسلامی تردید ایجاد نمایند.

ثانیاً با ارتباط دادن اغتشاشات سال گذشته به انتخابات آینده و جابجایی اعتراض و اغتشاش، عدم حضور هر یک از ایرانیان را به نفع خویش مصادره کرده و بر شکست غرب در جنگ ترکیبی علیه کشورمان سرپوش بگذارند.
ثالثاً کاهش رای در انتخابات را به معنای تضعیف انگیزه ملت ایران در حمایت از مقاومت و ملت مظلوم غزه قلمداد نمایند که می تواند در نحوه مواجهه با گروه های مقاومت مورد محاسبه قرار گیرد.
برادران و خواهران با غیرت ایرانی!
ما اساتید دانشگاه به نیابت از جامعه نخبگی کشورمان ضمن محکوم ساختن حملات نمایشی ارتش آمریکا به خاک سوریه و عراق و تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و خلف صالحش حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) از شما مردم فهیم و با بصیرت ایران اسلامی انتظار داریم همچو 45 سال گذشته در راهپیمایی با شکوه یوم الله 22 بهمن حضور یافته و اراده خود را برای نومیدسازی بدخواهان اسلام و انقلاب در روز یازدهم اسفندماه را به جهانیان نشان دهید.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *