وبلاگ
دعوت ارتش از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جمعه

دعوت ارتش از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جمعه

دعوت ارتش از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جمعه

ارتش در بیانیه‌ای از مردم برای حضور در راهپیمایی شکرانه پیروزی مقاومت فلسطین دعوت کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، روابط عمومی ارتش در پی انجام عملیات «طوفان الاقصی» و پیروزی‌های جبهه مقاومت فلسطین، بیانیه ای صادر و تأکید کرد: شکست غیرقابل ترمیم رژیم اشغالگر قدس، وعده قطعی الهی در نابودی نهایی ظلم، ستم و اشغال و نصرت و پیروزی مظلومان است.

متن بیانیه به شرح زیر است:

عملیات شجاعانه و غافلگیرکننده نیروهای مقاومت فلسطین در پاسخ به ۷۵ سال ظلم و ستم اشغالگران صهیونیست، بهت و حیرت سازمان های اطلاعاتی و نظامی رژیم صهیونیستی و پشتیبانان غربی آنان را به همراه داشت.

این اقدام فداکارانه و هوشمندانه پاسخی به جنایت دشمن غاصب در هتک حرمت مسجدالاقصی، قتل عام مردم بی دفاع و ادامه شهرک سازی های ظالمانه است که سال ها تضییع حقوق مردم مظلوم فلسطین را به همراه داشته است.

شکست غیرقابل ترمیم رژیم اشغالگر قدس، وعده قطعی الهی در نابودی نهایی ظلم، ستم و اشغال و نصرت و پیروزی مظلومان است. رژیم صهیونیستی که تا دیروز از هیچ جنایتی علیه ملت مظلوم فلسطین کوتاهی ننموده، در پی شکست خفت بار، امروز به مظلوم نمایی روی آورده است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران هرگونه تعرض و جنایت رژیم کودک کش صهیونیستی نسبت به غیرنظامیان و مردم بی دفاع غزه را محکوم و از عموم هموطنان آزادی خواه و غیور جهت شرکت در راهپیمایی شکرانه پیروزی مقاومت فلسطین در روز جمعه دعوت می نماید.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *