وبلاگ
خطیب: جدیدترین نمونه‌ الگوگیری از تفکر بسیج، پیروزی مقاومت اسلامی است

خطیب: جدیدترین نمونه‌ الگوگیری از تفکر بسیج، پیروزی مقاومت اسلامی است

خطیب: جدیدترین نمونه‌ الگوگیری از تفکر بسیج، پیروزی مقاومت اسلامی است

وزیر اطلاعات در پیامی به مناسبت هفته بسیج اعلام کرد: جدیدترین نمونه‌ الگوگیری از تفکر بسیج، پیروزی مقاومت اسلامی در برابر یورش وحشیانه‌ 48 روزه‌ صهیونیست‌های کودک‌کش به غزه است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات به مناسبت هفته‌ بسیج پیامی صادر کرد.

در متن پیام وزیر اطلاعات به شرح زیر است:

تأسیس نهاد مقدس بسیج، با تدبیر خردمندانه معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، برگ زرینی از دفتر پر افتخار تاریخ انقلاب اسلامی است که همواره بر درخشندگی آن افزوده می‌شود. آنگونه که بحمدلله علی‌رغم دسیسه‌های آشکار و نهان استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا و اسرائیل غاصب، تفکر بسیج در جهان بروز و ظهور یافته و به عنوان تنها راه رهایی از یوغ نظام سلطه خودنمایی می‌کند.

به تعبیر مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) جدیدترین نمونه‌ الگوگیری از تفکر بسیج، پیروزی مقاومت اسلامی در برابر یورش وحشیانه‌ 48 روزه‌ صهیونیست‌های کودک‌کش به غزه می‌باشد که فتح‌الفتوحی دیگر را برای ساکنان تحت اشغال فلسطین و آزادگان جهان رقم زد و خروش ملّت‌های آزادی‌خواه جهان به طرفداری از ملّت مظلوم فلسطین، علی‌رغم ممانعت‌های دشمن تمامی تبلیغات دروغین حامیان رژیم صهیونیستی متجاوز و کودک‌کش را برآب نمود.

هفته پر برکت بسیج، یادآور جانفشانی در دوران پر افتخار دفاع مقدس، مدافعین حرم اهل بیت (علیهم‌السلام) و خنثی نمودن توطئه‌های دشمن ساخته، با حضور بسیجیان دلاور و به عنوان نماد امنیت مردم‌پایه، هوشیاری مردم عزیز و دوشادوش نیروهای جان بر کف امنیتی و انتظامی در کنار خدمات شایان بسیج سازندگی در اقصی نقاط میهن عزیزمان می‌باشد.

با درود به روان پاک امام عظیم‌الشأن (ره) و شهدای گلگون‌کفن بسیج، به نمایندگی از سربازان گمنام آقا امام زمان (عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف) در سنگر عظیم مبارزه و جهاد و اعضای جامعه اطلاعاتی کشور، هفته‌ افتخار آفرین بسیج را گرامی داشته و برای همه‌ بسیجیان دلاور و ولایتمدار، توفیق تداوم خدمت خالصانه تحت فرماندهی مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و سرافرازی روزافزون این مخلصان را از درگاه خالق حفیظ مسألت می‌نماییم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *