وبلاگ
خدمات‌ موکب نداجا در شلمچه به بیش از یک‌هزار و 500 زائر اربعین

خدمات‌ موکب نداجا در شلمچه به بیش از یک‌هزار و 500 زائر اربعین

خدمات‌ موکب نداجا در شلمچه به بیش از یک‌هزار و 500 زائر اربعین

فرمانده تکاوران پایگاه دریایی خرمشهر از خدمت‌رسانی موکب نیروی دریایی ارتش در شلمچه به بیش از یک‌هزار و 500 زائر اربعین خبرداد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، دریادار سید مرتضی درخوران فرمانده تکاوران پایگاه دریایی خرمشهر ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی درباره خدمات موکب نیروی دریایی ارتش در مرز شلمچه، گفت: موکب نیروی دریایی در مرز شلمچه هم در زمینه اسکان زائران و هم در زمینه خدمت‌رسانی فعال است.

وی با اشاره به فضاسازی خاص این موکب، افزود: موکب نیروی دریایی با الهام از دفاع مقدس فضاسازی شده و در این موکب همزمان با فعالیت‌های فرهنگی به تبیین دستاوردهای ارتش به ویژه نیروی دریایی پرداخته می‌شود.

فرمانده تکاوران پایگاه دریایی خرمشهر، بیان کرد: جایگاه شهدا در این موکب طراحی شده و در کنار آن با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) در زمینه ناوگروه ۸۶ به بیان درس‌ها و حقیقت‌های ماموریت مهم این ناوگروه پرداخته شده است. همزمان نیز کلیپ‌های از ماموریت ناوگروه ۸۶ در این موکب برای زائران اربعین پخش می‌شود.

وی با اشاره به خدمت‌رسانی به بیش از هزار و پانصد زائر اربعین گفت: روزانه یک‌هزار و 200 وعده غذایی در این موکب توزیع می‌شود، تاکنون به بیش از یک‌هزار و پانصد نفر خدمت‌رسانی شده و این خدمت‌رسانی تا زمان بازگشت زائران ادامه خواهد داشت. همچنین در فضای پایگاه برای زائران پارکینگ تدارک دیده شده است.

دریادار درخوران در پایان با اشاره به برنامه‌های فرهنگی این موکب، گفت: برپایی نشست جمعی با زائران، محفل انس با قرآن، بیان معارف مهدویت و کارگاه‌های خانواده با حضور روانشناس مجرب از جمله برنامه‌های فرهنگی این موکب است. همچنین برپایی نماز جماعت و مراسم عزاداری نیز در این موکب اجرا می‌شود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *