وبلاگ
خجسته‌پور: توجه به راهبردهای ابلاغی رهبر انقلاب موجب برگزاری انتخابات پرشور می‌شود

خجسته‌پور: توجه به راهبردهای ابلاغی رهبر انقلاب موجب برگزاری انتخابات پرشور می‌شود

خجسته‌پور: توجه به راهبردهای ابلاغی رهبر انقلاب موجب برگزاری انتخابات پرشور می‌شود

قائم مقام جامعه اسلامی مهندسین گفت: 4 مولفه‌ای که رهبر انقلاب برای انتخابات برشمردند، خود نقشه راهی است که می‌تواند مسیر یک انتخابات پر شور را هموار کند و باعث حضور گسترده در انتخابات شود.

علیرضا خجسته پور قائم مقام جامعه اسلامی مهندسین در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به اهمیت انتخابات سال جاری در کشور و بیانات رهبر انقلاب در این باره گفت: انتخابات در کشور ما پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، همواره یکی از اصلی ترین جلوه های مردم‌سالاری دینی بوده است و مردم سرنوشت خود را در آن تعیین می‌کنند.

وی افزود: در کنار فراز و نشیب هایی که انتخاب مردم چه در مجلس، چه در ریاست جمهوری داشته نفس حضور مردم و اهمیت میزان مشارکت در انتخابات مورد توجه و تاکید امامین انقلاب بوده است و مقام معظم رهبری هم در سخنانی که در ابتدای سال جاری درخصوص انتخابات اسفندماه داشتند یکی از کلیدواژه های مهم انتخابات امسال را مشارکت برشمردند.

قائم مقام جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به انتخاب نخبگان برای مجلس آینده خاطرنشان کرد: فارغ از گرایش های سیاسی، اگر سکان تقنینی یا اجرایی کشور به دست دوستداران و علاقمندان سرنوشت کشور و افراد ذیصلاح و کاربلد باشد، می‌توان به آینده ایران سربلند مطمئن تر و امیدوارتر بود.

وی تصریح کرد: 4 مولفه ای که رهبر انقلاب برای انتخابات برشمردند، خود نقشه راهی است که در ماه های آینده می‌تواند مسیر یک انتخابات پر شور را هموار کند و باعث حضور گسترده مردم و طیف‌های مختلف سیاسی در انتخابات شود.

وی در ادامه گفت: مولفه رقابتی که رهبر انقلاب تاکید داشتند به خودی خود باعث افزایش مشارکت مردم در انتخابات می‌شود و این افزایش مشارکت مردم در انتخابات امنیت کشور را تضمین می‌کند و سلامت ایران در مقابل خطرات را در پی خواهد داشت.

خجسته پور با اشاره نگاه های مخرب در جریان انتخابات سال جاری گفت: متاسفانه برخی نگاه ها در طیف های مختلف مثل دو لبه یک قیچی به پایین آمدن نرخ مشارکت کمک می کنند و باعث نا امیدی مردم از انتخابات و پایین آمدن نرخ مشارکت می‌شوند.

وی در ادامه گفت: آن‌هایی که دوست دارند میدان از رقبایشان خالی باشد و خودشان بتوانند بدون رقابت جدی و حضور سایر رقبا پیروز انتخابات باشند و آن‌هایی که نخبگان طیف خود را تشویق به عدم نام نویسی می کنند و یا بر طبل تحریم انتخابات می‌کوبند، برخلاف منویات رهبری انقلاب و مصالح کشور عمل می‌کنند.

خجسته پور در پایان گفت: به عنوان یک فعال سیاسی ضمن استقبال از یک رقابت جدی در این عرصه، از نخبگانی که دغدغه ایران و انقلاب دارند می‌خواهم که با عمل به فرمایشات رهبری وارد عرصه انتخابات شوند و از احزاب و گروه های سیاسی نیز درخواست دارم با معرفی نیروهای توانمند و دلسوز و معتقد به آرمان های انقلاب اسلامی، میدان را برای یک رقابت جدی فراهم آورند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *