وبلاگ
حسینی:  امروز انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان با قوت موانع پیشرفت را پشت سر می‌گذارد

حسینی: امروز انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان با قوت موانع پیشرفت را پشت سر می‌گذارد

حسینی: امروز انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان با قوت موانع پیشرفت را پشت سر می‌گذارد

معاون پارلمانی رئیس‎‌جمهور گفت: امروز انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان و روحیه مقاومت و ایستادگی خانواده معظم شهدا، با قوت موانع پیشرفت را یکی بعد از دیگری پشت سرمی‌گذارد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سید محمد حسینی معاون رئیس‌جمهور در ادامه دیدار با خانواده‌های شهدا در تهران و استان‌ها، به دیدار بانویی رفت که همسر و ۵ فرزندش با اصابت موشک رژیم بعث صدام به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و این مادر و دو فرزندش نیز جانباز شدند.

سیدمحمد حسینی با حضور در منزل شهیدان نورمحمدی و در گفت‌وگو با خانم امن‌اللهی با تجلیل از صبر و استقامت این بانوی بزرگوار اظهار کرد: شما ۶ شهید تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده‌اید اما در این مصیبت بزرگ به فضل الهی همچون کوه مستحکم ایستاده‌اید و از آرمان‌های ملت ایران حمایت می‌کنید و بر پیگیری منویات رهبر معظم انقلاب تأکید دارید و قطعا این روحیه عالی خانواده‌های شهدا از مهمترین عوامل پیروزی، شکست‌ناپذیری و سرافرازی ملت ایران است.

معاون رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: صدام و رژیم بعث عراق که از روحیه ایمان و استقامت ملت ایران عصبانی بودند با توسل به موشک باران شهرها و مناطق غیرنظامی به دنبال انتقام از ایستادگی مردم ایران بودند، اما علی‌رغم این اقدامات وحشیانه نه تنها روحیه مقاومت ملت ایران آسیب ندید، بلکه عزم و اراده‌ آنان بر دفاع از کشور راسخ‌تر شد.

حسینی، بر استمرار راه نورانی شهیدان تأکید کرد و گفت: امروز انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان و روحیه مقاومت و ایستادگی خانواده معظم شهدا، با قوت موانع پیشرفت را یکی بعد از دیگری پشت سرمی‌گذارد و افتخار دولت مردمی این است که قدردان و تکریم‌کننده‌ خانواده معظم شهدا باشد.

وی با بیان اینکه با حضور در خانواده شهدا از ایمان و صبر و صلابت آن‌ها روحیه و انرژی می‌گیرد، اظهار کرد: در سفر به شهرستان‌ها، علاوه بر برنامه‌های کاری سعی می‌کنیم حداقل با حضور در منزل یک خانواده شهید تجدید عهد و میثاق با شهیدان داشته باشیم و وصایای شهدا را یادآور شویم و از پدر و مادری که چنین فرزندان برومندی تربیت کرده‌اند تجلیل به عمل آوریم.

در این دیدار مادر شهیدان نورمحمدی ضمن ابراز خرسندی از حضور معاون رئیس‌جمهور از خصوصیات فرزندان شهیدش و نحوه شهادت آنان خاطراتی بازگو کرد.

معاون رئیس‌جمهور همچنین در دیدار مادر و اعضای خانواده شهیدان حمید و علی صفاری، والدین شهدا را نماد ایمان، صبر و استقامت در راه خدا توصیف کرد که از روحیه والایی برخوردار هستند.

لازم به ذکر است که شهیدان علی‌اکبر نورمحمدی همسر شهید و منصور، مهری، مسعود، منیژه و مینا نورمحمدی در اول فروردین سال 67 بر اثر اصابت موشک به منزل مسکونی‌شان به شهادت نائل آمدند و دو فرزند دیگر این خانواده نیز جانباز شدند.

همچنین شهید حمید صفاری در عملیات بیت‌المقدس ۶ و در سن ۲۰ سالگی و شهید علی صفاری نیز سال ۶۲ توسط منافقین ترور و به فیض شهادت نائل آمدند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *