وبلاگ
حجت‌الاسلام قمی: زن ایرانی اجازه نداده هویتش دستخوش دسیسه‌‌های غرب شود

حجت‌الاسلام قمی: زن ایرانی اجازه نداده هویتش دستخوش دسیسه‌‌های غرب شود

حجت‌الاسلام قمی: زن ایرانی اجازه نداده هویتش دستخوش دسیسه‌‌های غرب شود

معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: عصبانیت امروز نظام سلطه از زن ایرانی برای آن است که زن ایرانی اجازه نداده هویت تمدنی‌اش دستخوش دسیسه‌های رسانه‌های غربی شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام محسن قمی معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری، در مراسمی که به مناسبت سالروز تولد حضرت زهرا (س) و همچنین سالروز شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی با حضور هزاران نفر از بانوان برگزار شد، اظهار داشت: در آموزه‌های قرآنی، انسان مخلوقی برجسته و گل سر سبد جهان آفرینش است. او خلیفه الهی و وارث خدا در زمین و حامل امانت او و از فطرت او بهره‌مند و دارای بهترین نظام آفرینش است.

حجت الاسلام قمی اضافه کرد: در این فضائل، زن و مرد مشترکند و جنسیت هیچ نقشی در این ویژگی‌ها ندارد. بر خلاف تفکر لیبرالیستی که زن را در حد کارگر ارزان و یا دارای جاذبه جنسیتی برای تبلیغ محصولات سرمایه داران در نظر می‌گیرند و یا در نگاه فمنیستی که او را از ویژگی‌های زنانه جدا می‌کنند.

جایزه صلح نوبل را به کسی می‌دهند که اجازه ندارد کلمه‌ای از غزه صحبت کند

وی افزود: البته آنان آنقدر هوشیار هستند که با عناوین فریبنده مانند آزادی زن و تساوی حقوق زن و مرد این کار را بکنند ولی در باطن، امروز شما می‌بینید که جایزه صلح نوبل را به کسی می‌دهند که در سخنرانی طولانی خود اجازه ندارد کلمه‌ای از غزه صحبت کند. در حالی که شاهد آن هستیم که این روزها چگونه علیه زنان و کودکان غزه جنایت می‌شود.

جنایتکاران رژیم صهیونیستی به افکار عمومی جهان معرفی شوند

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری، همچنین نکاتی را به عنوان راهبرد مبارزه جهانی با جنایات رژیم صهیونیستی بیان کرده و اظهار داشت: از همه مردم و آزادگان جهان درخواست می‌کنیم که هرگونه اطلاعاتی که درباره جنایتکاران رژیم صهیونیستی و فرماندهان و خلبان‌هایی که مردم مظلومه غزه را بمباران می‌کنند دارند، مخصوصاً کسانی که در بمب‌باران بیمارستان المعدانی نقش داشتند را در افکار عمومی جهان منتشر کنند.

حجت الاسلام قمی تاکید کرد: همچنین انتظار داریم که دادگاه‌های بین المللی این جنایتکاران را دستگیر کرده و در محاکم عادله‌ به سزای اعمال ناپسند و جنایتکارانه خودشان برسانند.

رژیم جنایتکار صهیونیستی باید از کمیته مقام زن سازمان ملل متحد اخراج شود

وی یادآور شد: همچنین ما خواهان آن هستیم که رژیم کودک‌کش، زن‌ستیز و جنایتکار صهیونیستی از کمیته مقام زن در سازمان ملل متحد اخراج شود.

محاصره غزه باید پایان یابد و گذرگاه رفح برای ارسال کمک به مردم غزه باز شود

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری همچنین با تأکید بر لزوم پایان محاصره چندین ساله غزه گفت: به مقامات بین المللی و سران کشورهای اسلامی مصرانه تاکید می کنیم که امروز مردم غزه در گرسنگی به سر می‌برند. سازمان ملل اعلام کرده که امروز پانصد و هفتاد هزار نفر در معرض گرسنگی هستند ما خواهان بر طرف شدن محاصره چندین ساله غزه و باز شدن گذرگاه رفح برای رساند غذا و امکانات به مردم غزه به ویژه به زنان و کودکان و نوزادان آنجا هستیم.

حجت الاسلام قمی در ادامه گفت: تا دیروز، حداقل نه هزار و دویست کودک در غزه قتل عام شدند و شش هزار و ششصد زن نیز به شهادت رسیدند. در میان زنانی که در غزه زندگی می‌کنند پنجاه هزار زن باردار حضور دارند و چون امکانات دسترسی به بیمارستان و مسائل پزشکی ندارند، شما ببینید که چه بر سر این زنان و کودکان و نوزادان می‌آید.

زن ایرانی اجازه نداده هویت تمدنی‌اش دستخوش دسیسه‌های رسانه‌های غربی شود

وی افزود: عصبانیت امروز نظام سلطه از زن ایرانی برای آن است که زن ایرانی اجازه نداده هویت تمدنی‌اش دستخوش دسیسه‌های رسانه‌های غربی شود. زن ایرانی اجازه نداده است آزادی به فحشاء و فردگرایی به خانواده گریزی تفسیر شود.

وی در پایان ضمن تأکید بر نقش زنان فلسطینی در پیشبرد اهداف مقاومت گفت: امروز اگر در غزه مقاومت زنان و دختران و همسران نبود مجاهدان نمی‌توانستند اینگونه مقاومت کنند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *