وبلاگ
حجت‌الاسلام سلیمی: عظمت راهپیمایی ۲۲ بهمن همواره باعث نا‌امیدی دشمن می‌شود

حجت‌الاسلام سلیمی: عظمت راهپیمایی ۲۲ بهمن همواره باعث نا‌امیدی دشمن می‌شود

حجت‌الاسلام سلیمی: عظمت راهپیمایی ۲۲ بهمن همواره باعث نا‌امیدی دشمن می‌شود

عضو هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: شکوه و عظمت راهپیمایی ۲۲ بهمن همواره باعث یأس و نا‌امیدی دشمن می‌شود، دشمن روز بعد از راهپیمایی همیشه با حسرت و انفعال به صحنه حماسه مردم ایران می‌نگرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا سلیمی نماینده دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، ضمن تبریک دهه فجر به راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن و اهمیت حضور مردم در این مهم اشاره کرد و گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن جلوه‌ای از اقتدار ملی، نمایش غرور یک ملت است. راهپیمایی ۲۲ بهمن تابلویی از انسجام همه اقوام، اقشار، پیر، جوان، دانشجو، کشاورز و کارگر است.

وی با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن یک تجدیدعهد با امام و شهدا است، افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن یک یادآوری است. یادآوری اوج اقتدار یک ملت، یادآوری چگونگی مقابله یک ملت با استکبار و هیمنه پوشالی‌اش است.

عضو هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلی‌گاه قدرت ملی با گام‌های استوار مردم است. راهپیمایی ۲۲ بهمن معنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ایران است که ثمره مجاهدت‌ها و شهادت‌ها است.

حجت‌الاسلام سلیمی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن نشانه‌ای برای دشمنان است، گفت: ما با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دنیا اثبات می‌کنیم که پیج و خم فضا و دروغ‌های مجازی نخواهیم شد. در این روز اثبات خواهیم کرد که ملتی متعهد هستیم؛ عهد برای عزت ایران، دفاع از همه آرمان‌هایمان بستیم و اجازه نخواهیم داد دیگران برایمان تصمیم‌گیرنده باشند.

وی همراهی مسئولین در این راهپیمایی با مردم را یک وظیفه دانست، تأکید کرد: در این راهپیمایی حضور همه نقش‌آفرینی دارد ما نمایندگان و مسئولان جزیی از ملت و برای کشور هستیم جدا از مردم نیستیم. اما مردم پیشتاز و پیشاپیش این حماسه‌ها هستند مسئولین به‌دنبال مردم حرکت خواهند کرد. مردم بارها در حوادث و عرصه‌های مختلف این موضوع را نشان دادند.

عضو هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اهمیت حضور مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، ادامه داد: حضور گسترده یعنی مردم عزم جدی دارند. حضور معنادار در راهپیمایی دریچه‌ای به سمت انتخابات باشکوه است. پیش‌بینی بر این است که هر دو باشکوه برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام سلیمی اظهار کرد: در نظرسنجی‌ها فلش حضور در انتخابات رو به سمت بالا به شدت هم در حال افزایش است. این نشان از دقت مردم ایران دارد.

وی یادآوری کرد: مردم ایران همیشه با حضور پر شور خود در بزنگاه‌ها از همه مسئولین جلوتر ایستادند. به‌طور قطع مردم امسال هم شگفتی خلق خواهند کرد.

عضو هیأت‌رئیسه مجلس تصریح کرد: شکوه و عظمت راهپیمایی ۲۲ بهمن همواره باعث یأس و نا‌امیدی دشمن می‌شود. دشمن روز بعد از راهپیمایی همیشه با حسرت و انفعال به صحنه حماسه مردم ایران می‌نگرد.

حجت‌الاسلام سلیمی با اشاره به دشمنی که علیه کشور ما کمر بسته و نقشه دارد، گفت: حضور مردم تمام توطئه‌های دشمنان را خنثی خواهد کرد. همه برای نه گفتن علیه نقشه‌های دشمنان برای دفاع از کشور، استقلال و آزادی در راهپیمایی شرکت خواهیم کرد.

عضو هیأت‌رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی اساس دشمنی دشمنان با ملت ایران است. در روز ۲۲ بهمن با حضور گسترده در راهپیمایی ضربه محکمی به افکار پوشالی دشمنان خواهیم زد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *