وبلاگ
حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی: نباید اجازه دهیم دشمن قله‌های فکری جوانان را تصاحب کند

حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی: نباید اجازه دهیم دشمن قله‌های فکری جوانان را تصاحب کند

حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی: نباید اجازه دهیم دشمن قله‌های فکری جوانان را تصاحب کند

حجت‌الاسلام حاجی صادقی گفت: امروز دشمن تلاش می‌کند در جنگ شناختی قله‌های فکری و خرمشهر‌های فکری جوانان را تصاحب کند و ما نباید اجازه دهیم که دشمن به اهداف خود برسد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین «عبدالله حاجی صادقی» نماینده ولی فقیه در سپاه در بیست و چهارمین مجمع عالی فرماندهان سپاه یکی از بزرگترین موانع در مسیر انقلاب را غفلت عنوان کرد و گفت: غفلت در شکل‌های مختلف از جمله غفلت از دشمن، غفلت از پاسداری و غفلت از درد و رنج معنوی بروز می‌کند و همواره باید مراقب باشیم در هیچ یک از این عرصه‌ها دچار غفلت نشویم.

وی افزود: مطالبه مقام معظم رهبری (مد ظله) از سبز پوشان حریم ولایت این است که شما پاسدار باشید و از پاسداری خود حفاظت کنید و از این موضوع غفلت نکنید.

نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار کرد: دشمن تلاش می‌کند تا قبح گناه را در جامعه بشکند و امروز اهتمام به ترویج مبانی دینی و اخلاقی یک جهاد است. ترویج سبک زندگی غربی و نفوذ در سرزمین‌های فکری جوانانمان نقشه دیگر دشمنان است که باید برای مقابله با آن دارای برنامه بود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان در توطئه‌های خود در حوزه‌های مختلف از جمله جنگ شناختی با برنامه وارد می‌شوند؛ تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز باید در برخورد با این توطئه‌ها، با برنامه‌های مدون وارد صحنه شود.

حجت الاسلام حاجی صادقی با تاکید بر لزوم برملا کردن نقشه‌های دشمن در اشاعه منکرات در جامعه تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر یکی از ملزومات مقابله با توطئه‌های دشمنان است و باید امر به معروف را گسترش دهیم.

وی با تاکید بر لزوم توسعه و ترویج طرح‌های معنوی، قرآنی و معیشتی در سپاه تاکید کرد: توسعه طرح‌های قرآنی و تشکیل حلقه‌های صالحین در سپاه می‌بایست با قدرت تداوم یابد.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اهمیت توجه به سبک زندگی ایرانی اسلامی عنوان کرد: دشمن در تلاش است سبک زندگی غربی را در خانواده‌های ایرانی ترویج کند که همه ما باید مراقب این توطئه دشمن و صیانت از سبک زندگی ایرانی اسلامی باشیم.

وی در ادامه با اشاره به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، خاطرنشان کرد: حضور آحاد مردم از جمله کارکنان بسیج و سپاه در این انتخابات بسیار مهم است و مشارکت همگانی کارکنان در این انتخابات ارزشمند خواهد بود.

حجت الاسلام حاجی صادقی در پایان خاطرنشان کرد: امروز سپاه در خط مقدم پاسداری از انقلاب است و نقش تعیین کننده‌ای در امنیت سازی و مقابله با جریان‌های تکفیری ایفا می‌کند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *