وبلاگ
حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری: احیای مساجد دستور کار ویژه ائمه جمعه است

حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری: احیای مساجد دستور کار ویژه ائمه جمعه است

حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری: احیای مساجد دستور کار ویژه ائمه جمعه است

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در گردهمایی سراسری نمایندگان ولی فقیه و ائمه جمعه کشور گفت: ائمه محترم جمعه کشور مصمم هستند به فضل پروردگار مسئله احیا، عمران و آبادانی ظاهری و باطنی مساجد را در دستور کار ویژه خودشان قرار دادند و مصمم هستند در این زمینه اتفاق تازه‌ای رقم بخورد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد حاج‌علی‌اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در بیست و ششمین گردهمایی سراسری نمایندگان ولی فقیه و ائمه جمعه کشور که امروز دوشنبه (25 دی ماه) برگزار شد، گفت: آقای رئیس‌جمهور در اوایل مسئولیت حضرت عالی خدمت شما عرض کردیم که بسیاری از مصلی‌های نماز جمعه در کشور به صورت ناتمام باقی مانده است. خدا را شاکر هستیم که در ایام مسئولیت شما نسبت به تکمیل مصلی‌ها اهتمام بیشتری نسبت به گذشته وجود دارد و در سفرهای استانی اتفاقات خوبی نیز در حال رقم خوردن است؛ ولی کافی نیست.

وی افزود: امید داریم تا پایان این دوره از مسئولیت شما روند ساخت مصلی‌های نماز جمعه کشور بویژه مصلی‌های بزرگ حداقل بخشی که قابلیت برگزاری نماز داشته باشد به پایان برسد و این نمادی که به عنوان نماد ناکارآمدی در حوزه دینی مقابل چشم مردم وجود دارد، برداشته شود.

امام جمعه موقت تهران بیان کرد: ائمه محترم جمعه کشور به فضل پروردگار مصمم هستند تا مسئله احیا، عمران و آبادانی ظاهری و باطنی مساجد را در دستور کار ویژه خودشان قرار دهند.

درحال تکمیل…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *