وبلاگ
حجت‌الاسلام آقاجانپور: مدعیان حقوق بشر از جنایات رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند

حجت‌الاسلام آقاجانپور: مدعیان حقوق بشر از جنایات رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند

حجت‌الاسلام آقاجانپور: مدعیان حقوق بشر از جنایات رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: جنایات امروز رژیم صهیونیستی در حالی صورت می‌گیرد که همواره مدعیان حقوق بشر از آن‌ها حمایت کرده‌اند. امروز هم حضور نظام سلطه به پرچم‌داری آمریکا را در کنار رژیم اشغالگر قدس می‌بینیم.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس،‌ آیین بزرگداشت هشتمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه مالک‌ اشتر و یادبود شهدای غزه، در جوار مزار شهدای گمنام این دانشگاه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین «سید ضیاءالدین آقاجانپور» نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، «مهدی جعفری» رئیس دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین «علیرضا بهار» رئیس اداره عقیدتی سیاسی دانشگاه و جمعی از معاونان، مدیران، کارکنان، اعضای هیئت علمی و دانشجویان برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین آقاجانپور رئیس عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در این مراسم با بیان اینکه حمایت از مظلومان و محرومان ‌در برابر ظالمان و مستکبران، ‌وظیفه دینی شرعی و انسانی است و کسی نمی‌تواند بگوید که مسلمان است، اما در برابر ظلم و جنایت‌هایی که می‌شود، سکوت کند، گفت: هرچند ما به هیچ کشور و ملتی ظلم و ستم نمی‌کنیم؛ اما زیر بار ظلم، ستم و زورگویی هم نمی‌رویم.

وی با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی طی ۷۰ سال گذشته، گفت: جنایات این رژیم نامشروع در حالی صورت می‌گیرد که همواره مدعیان حقوق بشر از آن‌ها حمایت کرده‌اند؛ همچنین آمریکای امروز همان آمریکایی است که مردم ویتنام را به خاک و خون کشید، در ژاپن دو بمب اتمی منفجر کرد و هواپیمای مسافری ما را با ۲۹۰ مسافر بر فراز خلیج فارس سرنگون ساخت؛ این یعنی آمریکا هیچ تفاوتی نکرده و تمام مشکلات ما از جانب این کشور است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع تصریح کرد: امروز هم حضور نظام سلطه به پرچم‌داری آمریکا را در کنار رژیم اشغالگر قدس می‌بینیم؛ زیرا بمب‌هایی که ارتش رژیم صهیونیستی در غزه اسنفاده می‌کند، تسلیحاتی است که از سوی آمریکا در اختیارش قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام آقاجانپور در ادامه به موضوع حمله زمینی ارتش صهیونیست‌ها به غزه اشاره و عنوان کرد: ارتش این رژیم پس از عملیات طوفان‌الاقصی اعلام کرد که در غزه عملیات زمینی انجام می‌دهد؛ ولی وقتی در برآوردهای خود متوجه شدند که نمی‌توانند برابر رزمندگان مقاومت پیروز شوند به بمباران مناطق مسکونی روی آوردند و این هم اقدامی است که به لحاظ نظامی ارزشی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: سران کشور‌های اسلامی در مقابل اقدامات ارتش کودک‌کش اسرائیل غاصب چه می‌کنند؟ اگرچه دولت‌مردان کشور‌های اسلامی نسبت به جنایات صهیونیست‌ها اعتراض‌هایی داشته‌اند، اما چرا کار عملی نمی‌کنند و ارتش‌های آن‌ها شکوت پیشه کرده‌اند؟ امروز آمادگی‌های زیادی برای حضور مردم کشور‌های اسلامی در برابر رژیم صهیونیستی اعلام می‌شود، ولی متأسفانه سران این کشور‌ها مقابل دولت کودک‌کش صهیونیست‌ها کاری انجام نمی‌دهند.

گفتنی است در این مراسم که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار شد، پس از عزاداری و اجرای سرود و نیز سخنرانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، از همسر شهید «سعید انصاری» از شهدای خان‌طومان سوریه تجلیل به‌عمل آمد و سه دانشجوی این دانشگاه نیز بیانیه‌ای را در محکومیت جنایات صهیونیست‌ها در غزه به زبان‌های فارسی، عربی و انگلیسی قرائت کردند و طومار بیانیه، در محکومیت جنایات رژیم صهیونسیتی توسط حضار امضا شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *