وبلاگ
حاجی بابایی: وزیر پیشنهادی ورزش می‌تواند چالش‌ها در این حوزه را سامان دهد

حاجی بابایی: وزیر پیشنهادی ورزش می‌تواند چالش‌ها در این حوزه را سامان دهد

حاجی بابایی: وزیر پیشنهادی ورزش می‌تواند چالش‌ها در این حوزه را سامان دهد

نماینده مردم همدان در مجلس گفت: وزیر پیشنهادی ورزش، فردی توانمند است و با توجه به شناختی که از ظرفیت‌های حوزه ورزش کشور چه در بخش قهرمانی حرفه ای و چه بخش عمومی دارد به نظر می‌رسد می‌تواند چالش‌های پیش روی وزارت ورزش را سامان بدهد.

حمید رضا حاجی بابایی، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به انتخاب کیومرث هاشمی به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش، اظهار داشت: انتخاب آقای هاشمی توسط رئیس جمهور یک انتخاب درست بود، زیرا این فرد، ورزش و جامعه ورزش را به خوبی می شناسد.

وی افزود: همچنین آقای هاشمی فردی توانمند و خوش فکر است و با توجه به شناختی که از ظرفیت‌های حوزه ورزش کشور چه در بخش قهرمانی حرفه‌ای و چه بخش عمومی دارد به نظر می‌رسد می‌تواند چالش‌های پیش روی وزارت ورزش را سامان بدهد.

حاجی بابایی تصریح کرد: با توجه به اتفاقاتی که چند سال گذشته در حوزه ورزش کشور افتاده است و مشکلاتی برای اهالی ورزش رقم خورده است از این رو این حوزه نیازمند یک فردی است که بتواند عرصه ورزش را به ریل درست برگرداند.

نماینده مردم همدان در مجلس گفت: آقای هاشمی برنامه هایی را ارائه کردند و در حال بررسی این برنامه ها هستیم و همانطور که اعلام شده است جلسه رای اعتماد آقای هاشمی در روز دوشنبه در صحن علنی مجلس برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: با توجه به این که کشور در شرایط خاصی قرار دارد مجلس باید نهایت همکاری را با دولت داشته باشد و با تکمیل تیم او را در مدیریت امورات کشور کمک کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *