وبلاگ
جنایات اخیر رژیم صهیونیستی گواه حقیقت مقاومت به عنوان تنها راه آزادی ملت فلسطین است

جنایات اخیر رژیم صهیونیستی گواه حقیقت مقاومت به عنوان تنها راه آزادی ملت فلسطین است

جنایات اخیر رژیم صهیونیستی گواه حقیقت مقاومت به عنوان تنها راه آزادی ملت فلسطین است

گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین طی پیامی اعلام کرد: جنایات اخیر رژیم صهیونیستی گواه حقیقت مقاومت به عنوان تنها راه آزادی ملت فلسطین است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین طی پیامی ضمن محکومیت جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در جنین و کرانه باختری، از دبیرکل سازمان ملل خواست تا به سکوت و انفعال سازمان ملل در قبال جنایات رژیم صهیونیستی پایان دهد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جنایات رژیم آپارتاید صهیونیستی در کرانه باختری و در جنین گواهی دیگر بر حقانیت ملت فلسطین در مبارزه همه جانبه با این رژیم و حقیقت مقاومت، به عنوان تنها راه آزادی ملت فلسطین و شکست هرگونه سازش و تکیه بر مسیر عادی‌سازی روابط با این رژیم موقت و جعلی می‌باشد.

سکوت و انفعال جامعه جهانی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی در جنین، بر استانداردهای دوگانه مدعیان حقوق بشر در مقابل نقض صریح حقوق اولیه انسانی دلالت دارد.

مقاومت فلسطین امروز ریشه در خواست و اراده جوانان فلسطینی در اقصی نقاط سرزمین فلسطین اعم از جنین، نابلس، رام‌الله، قدس، غزه و غیره دارد و کشتار جوانان فلسطینی در جنین نه تنها از اراده ایشان نمی‌کاهد، بلکه آنان را در ادامه مسیر مقاومت مصمم‌تر می‌نماید.

مجلس شورای اسلامی ایران و گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین، ضمن تأکید بر ضرورت وحدت جهان اسلام و به‌طور خاص پارلمان‌های اسلامی برای مقابله با جنایات افسارگسیخته رژیم کودک‌کش صهیونیستی، از دبیرکل سازمان ملل می‌خواهد به سکوت و انفعال سازمان ملل در قبال جنایات رژیم صهیونیستی پایان داده اقدام فوری و مؤثر جهت نجات ملت مظلوم فلسطین از دست رژیم کودک‌کش صهیونیستی به عمل آورد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *