وبلاگ
جمعیت جانبازان: حادثه کرمان اوج استیصال صهیونیزم را در مقابله با روحیه انقلابی مردم ایران نشان می‌دهد

جمعیت جانبازان: حادثه کرمان اوج استیصال صهیونیزم را در مقابله با روحیه انقلابی مردم ایران نشان می‌دهد

جمعیت جانبازان: حادثه کرمان اوج استیصال صهیونیزم را در مقابله با روحیه انقلابی مردم ایران نشان می‌دهد

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در پی حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان بیانیه ای را صادر کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در پی حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان بیانیه ای را صادر کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

«جنایتکاران سنگدل نتوانستند عشق و شوق مردم به زیارت مرقد سردار بزرگشان شهید قاسم سلیمانی را تحمل کنند.»
رهبر معظم انقلاب

استقبال پرشکوه زائران مرقد حاج قاسم سلیمانی در چهارمین سالگرد آن جلودار آزادی قدس، بغض و کینه دشمن شکست خورده صهیونیستی و استکبار را به مقابله با آنان کشاند. بانیان و حامیان صهیونیسم شکست خوردگان حاصل سرمایه گذاری هفتاد و پنج ساله خود را برای محو ملت فلسطین و سرزمین قدس بیش از پیش برباد رفته می‌بینند . حجم سنگین بمبارانهای نقطه به نقطه غزه زبانه‌های آتش خشم ملت ها بی تردید هویت پوشالی رژیم کودک کش را در خود فرو میبرند. پاره پاره شدن راهبردهای صهیونیسم جهانی در طوفان الاقصی به وضوح نشان میدهد دیگر سخن از نیل تا فرات نیست. دست و پا زدن اشغالگران در وهم و سراب بی هویتی سرنوشت محتوم این رژیم است. پنجه قدرتمند جبهه مقاومت بیش از هر زمان بر حلقوم اشغالگران تنگ و تنگ تر می شود. گستردن دامنه ترور و تجاوز به لبنان و عراق و سوریه و یمن و با به خدمت گرفتن جنایتکاران داعش برای ایجاد رعب ترفندهای تجربه‌ای شده‌ای‌ست که تاکنون نتوانسته مسیر مقاومت را منحرف کند. آنها قادر به درک این معنا نیستند. این فاجعه آفرینی پاسخ سختی در پی خواهد داشت باذن الله.»

شهادت زائران مزار شهید سلیمانی در حادثه کشتار زائران مرقد حاج قاسم اوج استیصال آمریکا و صهیونیزم را در مقابله با روحیه انقلابی ملت ایران و تربیت یافتگان مکتب شهید سلیمانی نشان می‌دهد. آنها باید بدانند که سربازانِ راه روشن سلیمانی هم رذالت و جنایت آنان را تحمل نخواهند کرد. پایداری مقتدرانه، حماس و گردانهای جهادی القسام بر شروط خود در پذیرش آتش بس و دست و پازدن نظام سلطه برای گریز از این بی آبروئی شکننده جایگاه حماس را از یک گروه مبارز به موقعیت ملتی مقتدر ارتقا داد. کنفرانس های پسااسرائیل در اروپا و آمریکا و اندیشکده های سیاسی گویای آمادگی ذهنی جهان برای نسلی جدید بدون صهیونیزم است.

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی مکتب اسلام امامین انقلاب را در پرورش نسل انقلابی برای رسیدن به افقهای روشن تمدنی، سرمایه بزرگ برای امت اسلام و همه مبارزین جبهه مقاومت اسلامی میداند. شکست راهبردهای مدعیان اداره جهان و بی اثر بودن تهدیدهای نظامی امنیتی اطلاعاتی خلق فجایع انسانی با بکارگیری حداکثری توان نظامی و تسلیحات غیر متعارف هنوز نتوانسته رژیم ضد بشری و همپیمانان غربیش را از باتلاقی که فلسطینیان برایشان تدارک دیده اند نجات دهد. فرهنگ ایثار و شهادت صبوری در شرایط سخت اعتماد به وعده های الهی و پذیرش احدی الحسنیین رمز و رازی بوده است که پیروان وحی را در طول تاریخ به پیروزی و غلبه بر دشمن رسانده است. انقلاب اسلامی و پیروزیهای شگفت ملت ایران، سوریه، لبنان، افغانستان و اکنون فلسطین برآمده از چنین نگاهی به حقیقت آدم هاست.

جمعیت جانبازان ضمن تبریک و تسلیت به بازماندگان شهیدان در صراط مستقیم مکتب سلیمانی را ادای حق گام نهادن بر مکتب امامین انقلاب میدانند. ما وعده الهی را برای تحقق حاکمیت صالحین بر زمین تخلف ناپذیر میدانیم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *