وبلاگ
جلوگیری از تلفات جانی و خسارات غیرقابل تصور با دستگیری تیم تروریستی صهیونیستی+ فیلم و عکس

جلوگیری از تلفات جانی و خسارات غیرقابل تصور با دستگیری تیم تروریستی صهیونیستی+ فیلم و عکس

جلوگیری از تلفات جانی و خسارات غیرقابل تصور با دستگیری تیم تروریستی صهیونیستی+ فیلم و عکس

حجم اقلام کشف شده از گروهک تروریستی موسوم به «ارتش مردمی» به اندازه‌ای بوده که در صورت اجرای موفقیت آمیز تنها یک عملیات از سوی عوامل این گروهک، تلفات جانی و خسارات غیرقابل تصوری بر مردم وارد می‌آورد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، اخیرا اعضای یک گروهک تروریستی موسوم به «ارتش مردمی» در داخل کشور توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات دستگیر شدند.

این گروهک به سرکردگی «شاهین لو» (شاهین زحمتکش) خواننده و رپر گروهک TMBAX ساکن هلند بوده که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نسبت به سازماندهی عناصر و هسته های تروریستی در داخل کشور طراحی شد. سیامک تدین طهماسبی نیز که همچون شاهین‌لو در هلند ساکن است، از رابطان اصلی این گروهک و از طراحان اصلی اقدامات تروریستی است.

این گروهک تروریستی از جمله گروه‌های تروریستی است که نه به دین رحم می‌کنند نه به امنیت.

مجری طرح اسرائیلی با عوامل گروهک تروریستی موسوم به «ارتش مردمی» ارتباط‌هایی برقرار کرده بود که تصاویر زیر نشان دهنده آن است:

اقدامات خرابکارانه این گروهک در داخل کشور اعم از آتش زدن بنر و دیوار نویسی بوده و این اقدامات تنها مقدمه ای برای ابلاغ ماموریت های تروریستی و خونباری از جمله کار گذاشتن بمب و انفجار در اماکنی چون پمپ بنزین، فروشگاه های زنجیره ای، دکل های انتقال برق، شبکه های گازرسانی و ادارات دولتی و … بود که سرشبکه های این گروهک برای مخاطبان خود طراحی کرده بودند.

اقلام انفجاری همچون بمب های ساچمه ای C4 در انواع پرتابی و چاشنی ریموت دار ساخته شده و توسط اعضای این گروهک تروریستی تحویل عاملین می‌شده است.

سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات با رصد لحظه به لحظه تحرکات اعضای این گروهک در زمان مناسب ضربه نهایی را وارد و عوامل تروریستی در چندین استان کشور دستگیر کردند.

حجم اقلام کشف شده از این شبکه تروریستی به اندازه‌ای بوده که در صورت اجرای موفقیت آمیز تنها یک عملیات از سوی عوامل این گروهک، تلفات جانی و خسارات غیرقابل تصوری بر مردم وارد می آورد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *