وبلاگ
جامعه اسلامی مدیران: پیروزی بزرگ قهرمانان فلسطینی شجاعانه و بی‌سابقه بود

جامعه اسلامی مدیران: پیروزی بزرگ قهرمانان فلسطینی شجاعانه و بی‌سابقه بود

جامعه اسلامی مدیران: پیروزی بزرگ قهرمانان فلسطینی شجاعانه و بی‌سابقه بود

درپی اجرای عملیات گسترده ضدصهیونیستی گروه‌های مقاومت فلسطینی با عنوان طوفان‌الاقصی، جامعه اسلامی مدیران با صدور بیانیه‌ای حمایت خود از رزمندگان مقاومت را اعلام کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، درپی اجرای عملیات گسترده ضدصهیونیستی گروه‌های مقاومت فلسطینی با عنوان "طوفان‌الاقصی"، جامعه اسلامی مدیران با صدور بیانیه‌ای حمایت خود از رزمندگان مقاومت را اعلام کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

پیروزی بزرگ قهرمانان فلسطینی در گروه جهادی حماس برای اولین بار، شجاعانه وبی سابقه عملیات تهاجمی ، علیه رژیم صهیونیستی آغاز کردند و باموشک باران زیرساخت‌های مناطق حساس شهرک‌های یهودی نشین و تل‌آویو، لرزه بر اندام این رژیم سفاک انداختند. این عملیات پیروزمند که بعد از جنگ ۲۰۰۸ غزه، بی‌سابقه و غافلگیر کننده بود ، تا کنون صدها کشته و زخمی و دهها اسیر به همراه داشته است.

تغییر راهبرد مبارزه از دفاع به تهاجم اقدام بسیار مبارک و تعیین کننده برای مجاهدین فلسطینی است بطوریکه، معادلات رژیم صهیونیستی را به صورت کامل به هم خواهد زد، به ویژه در شرایطی که این روزها زمزمه عادی سازی روابط با کشورهای عربی از جمله عربستان را فراهم نموده بودند و نوعی پیروزی برای خود در عرصه سیاسی منطقه قلمداد می‌کردند.

عملیات طوفان الاقصی بانفوذ به خاک اسرائیل از طریق معابر زیرزمینی با ابتکاری همه جانبه صورت گرفت و افسانه شکست ناپذیری رژیم اشغالگر قدس در هم شکسته شد. این رژیم غاصب راهی جز تسلیم و پذیرفتن ذلت برایش باقی نمانده است و زمان آن رسیده است تا سرزمین فلسطین عزیز به صاحبان اصلی آن واگذار شود و اسرائیلیان در تاریخ برای همیشه محو شوند. این وعده الهی است که با تداوم عملیات طوفان های الاقصی ،طومار رژیم غاصب صهیونیستی برای همیشه در هم پیچیده شود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *