وبلاگ
ثبت‌نام بیش از ۹۰۰ نفر از بانوان کاندیدای انتخابات در سایت شورای ائتلاف

ثبت‌نام بیش از ۹۰۰ نفر از بانوان کاندیدای انتخابات در سایت شورای ائتلاف

ثبت‌نام بیش از ۹۰۰ نفر از بانوان کاندیدای انتخابات در سایت شورای ائتلاف

در جلسه کارگروه مرکزی انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گزارشی از وضعیت بانوان کاندیدای انتخابات مجلس دوازدهم ارائه شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، نشست کارگروه مرکزی تعیین مدل انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی روز سه شنبه ۲۸ آذرماه با حضور اعضای حقیقی و حقوقی عضو شورا برگزار شد.

در ابتدای این نشست، غلامعلی حدادعادل نکاتی در خصوص نگاه شورای ائتلاف به مقوله انتخابات مطرح و با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب و تاکید معظم‌له بر لزوم ایجاد سازوکارهای لازم برای بالا بردن مشارکت در انتخابات پیش‌رو، نسبت به فعالیت گروه‌هایی که با ادبیات موهن و تفرقه‌افکنانه به دنبال دلسرد کردن مردم از حضور در پای صندوق‌های رای هستند، هشدار دادند.

در ادامه این نشست، داوری دبیر شورای ائتلاف گزارشی از عملکردها و اقدامات صورت گرفته توسط شورای ائتلاف برای سازماندهی نیروهای انقلاب در تهران و شهرستان‌ها ارائه و از جمع‌بندی گزارشات دریافتی از استان‌ها پیرامون تحرکات انتخاباتی خبر داد.

همچنین در این نشست قاسمپور معاون امور بانوان شورای ائتلاف از برنامه ریزی این معاونت برای ایجاد ارتباط مستمر و تشکیلاتی با بانوانی که در انتخابات مجلس دوازدهم کاندیدا شده و در سامانه شورای ائتلاف ثبت‌نام کرده‌اند خبر داد.

مطابق این گزارش بیش از ۹۰۰ نفر از بانوانی که در انتخابات مجلس کاندیدا شدند سوابق تخصصی خود را برای بررسی و تحلیل در اختیار شورای ائتلاف قرار دادند که به زودی از طریق دفاتر استانی با آن‌ها ارتباط برقرار خواهد شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *