وبلاگ
توضیحات نهاد رهبری در دانشگاه ها در پی انتشار تصاویری از جشن فارغ التحصیلی پردیس کیش دانشگاه شریف

توضیحات نهاد رهبری در دانشگاه ها در پی انتشار تصاویری از جشن فارغ التحصیلی پردیس کیش دانشگاه شریف

توضیحات نهاد رهبری در دانشگاه ها در پی انتشار تصاویری از جشن فارغ التحصیلی پردیس کیش دانشگاه شریف

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، در پی انتشار تصاویری از جشن فارغ التحصیلی پردیس کیش دانشگاه صنعتی شریف توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، در پی انتشار تصاویری از جشن فارغ التحصیلی پردیس کیش دانشگاه صنعتی شریف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها توضیحاتی را ارائه داد که لازم است این توضیحات به اطلاع عزیزان متدین و دغدغه‌مندان انقلابی برسد.

ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به دعوت امام جمعه کیش و در موضوع مسائل و اقتضائات فرهنگی و اجتماعی بیش از ۱۰ هزار دانشجوی دانشگاه‌های این جزیره، سفر دو روزه‌ای به جزیره کیش داشته‌اند و در 4 جلسه مفصل با روحانیت، فعالان فرهنگی انقلابی، مدیران منطقه و رؤسای دانشگاه‌ها و سه سخنرانی در مساجد کیش به طرح و برررسی مسائل گوناگون پرداخته‌اند.

در حاشیه این سفر و حضور ۲۰ دقیقه‌ای امام جمعه و روحانیت و رئیس نهاد در جشن فارغ التحصیلی موضوع خلاف شئون و ضوابط در جلسه اتفاق نیفتاده و رفتارهای غلط در انتهای مراسم و پس از خروج مهمانان رخ داده است.

به محض اطلاع ریاست نهاد از حاشیه‌های رخ داده گلایه و تذکر به رئیس دانشگاه صنعتی شریف و رئیس پردیس کیش داده شد و منتظر اقدام مناسب دانشگاه در برخورد با تخلف و پیگیری از وقوع تخلفات مشابه هستیم.

قاطبه‌ی دانشگاهیان، دوستدار انقلاب و اسلام و دلداده‌ی ایران قوی هستند و بی‌تردید فضای دانشگاهی در شرایطی بهتر از جامعه به تأمین اهداف عالی نظام همت گمارده و ضریب دادن به آسیب های رخ داده در این محیط برای آن است که ذهن متدینین و جامعه را نسبت به دانشگاه بدبین کنند. با افتخار باید گفت بهترین برنامه‌های دینی، هیئتی، انقلابی، خیریه و جهادی کشور در دانشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران به صورت مستمر در حال اجرا است.

در پایان تاکید می‌شود تخلف از حدود الهی در هیچ محیطی پذیرفته نیست و برخورد با ناهنجاری‌های صورت گرفته مورد مطالبه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها نیز هست. توفیق خود و همگان به کسب رضای الهی و عمل به وظیفه را از خداوند متعال خواستاریم.
پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *