وبلاگ
تنش مرزی ایران و پاکستان‌‌؛ فرصتی برای پاکسازی تروریست‌ها در منطقه

تنش مرزی ایران و پاکستان‌‌؛ فرصتی برای پاکسازی تروریست‌ها در منطقه

تنش مرزی ایران و پاکستان‌‌؛ فرصتی برای پاکسازی تروریست‌ها در منطقه

یک کارشناس امنیتی با اشاره به تنش مرزی ایران و پاکستان به خبرنگار فارس گفت: ایران همواره نشان داده است برای مبارزه با تروریسم با هیچ کشوری تعارف ندارد.

یک کارشناس امنیتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به تنش مرزی ایران و پاکستان گفت: ایران همواره نشان داده است برای مبارزه با تروریسم با هیچ کشوری تعارف ندارد.

وی ادامه داد: در مورد عراق و پاکستان هم چندین مرتبه تذکر به دولت‌های مرکزی داده است اما به هر دلیل چون دولت های مرکزی را در برخورد با تروریسم ناتوان دیده است، خود برای حفظ امنیتش اقدام کرده است.

این کارشناس مسائل امنیتی تصریح کرد: در مورد پاکستان هم که به گواه اطلاعات آشکار امروز به مأمن گروهکهای تکفیری تروریستی تبدیل شده است، چندین بار با اطلاعات و آدرس دقیق از دولت پاکستان خواستار پاکسازی و تحویل تروریست‌ها شده که متاسفانه از طریق برخی سرویس‌های امنیتی این اطلاعات به گروهکهای تروریستی رسیده و مکان‌های خود را تغییر دادند.

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی نشان داده با هیچکس بر سر امنیت ایران شوخی ندارد حتی کشور دوست و برادری مثل پاکستان.

وی ادامه داد: حالا که این تنش مرزی اتفاق افتاده فرصتی برای پاکسازی تروریست‌های تکفیری و تبدیل این تهدید به فرصت است.

این کارشناس مسائل امنیتی خاطرنشان کرد: ایران در این مسیر مصمم است و پاکستان نیز باید اراده خود را نشان دهد و الا برخورد با تروریست‌ها بدون همکاری پاکستان نیز توسط ایران ادامه خواهد یافت.
پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *