وبلاگ
تقدیر دفتر تحکیم وحدت از عملیات انصارالله یمن علیه صهیونیست‌ها

تقدیر دفتر تحکیم وحدت از عملیات انصارالله یمن علیه صهیونیست‌ها

تقدیر دفتر تحکیم وحدت از عملیات انصارالله یمن علیه صهیونیست‌ها

دفتر تحکیم وحدت در حمایت از اقدام جنبش انصار الله یمن با صدور بیانیه ای تاکید کرد: مجاهدین انصار الله یمن علی رغم یک دهه جنگ، محاصره و تحریم، شجاعانه وارد میدان مبارزه با غده چرکین جهان شده اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، دفتر تحکیم وحدت در حمایت از اقدام جنبش انصار الله یمن با صدور بیانیه ای تاکید کرد: مجاهدین انصار الله یمن علی رغم یک دهه جنگ، محاصره و تحریم، شجاعانه وارد میدان مبارزه با غده چرکین جهان شده اند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: این اقدام دلیرانه و قاطعانه ملت یمن در ورود به جنگ با رژیم صهیونسیتی و حمایت عملی از مردم مظلوم فلسطین در شرایطی که روز به روز جنایات صهیونیست ها رنگ تازه ای به خود می‌گیرد و دولت های عربی همچنان محدود به صدور بیانیه و محکوم کردن هستند، نشان ایمان قاطع مجاهدین یمنی به آرمان امت اسلامی و دفاع از مقدسات دارد.

اتحادیه دفتر تحکیم وحدت در بخش دیگری از بیانیه ضمن تمجید از عملیات های موشکی و مواضع شجاعانه نیروهای مسلح یمن، از سایر آزادگان جهان می خواهد که به صورت عملی از ملت مظلوم فلسطین حمایت و پشتیبانی کنند.

به گزارش فارس، دولت یمن در اقدامی شجاعانه اعلام کرد در حمایت از مردم فلسطین وارد جنگ خواهد شد و عملیات موشکی علیه صهیونیست‌ها انجام داد.

گفتنی است بیش از سه هفته از حملات سنگین رژیم صهیونستی به غزه گذشته است؛ رسانه‌های فلسطینی بامداد سه‌شنبه گزارش دادند که شمار قربانیان حملات جنایتکارانه رژیم موقت صهیونیستی به نوار غزه، به ۸۳۰۶ شهید شامل ۳۴۵۷ کودک و ۲۱۳۶ زن رسیده است.

بعد از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی و شهادت صدها تن از کودکان و مردمی که به این بیمارستان پناه برده بودند، خشم مردم و دانشگاهیان چندین برابر شد تا جایی که شبانه به خیابان آمدند تا صدای اعتراض خود را به جهانیان برسانند.

دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور با برپایی تجمعات مختلف و انتشار بیانیه‌هایی انزجار خود را از جنایات صهیونیست‌ها را نشان داده‌اند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *