وبلاگ
تحرکات اصلاح‌طلبان در دانشگاه آزاد برای انتخابات مجلس

تحرکات اصلاح‌طلبان در دانشگاه آزاد برای انتخابات مجلس

تحرکات اصلاح‌طلبان در دانشگاه آزاد برای انتخابات مجلس

دبیر سیاسی اتحادیه مجمع اسلامی دانشگاه آزاد با اشاره به تحرکات اصلاح طلبان برای ورود به انتخابات مجلس ، گفت: شبکه سازی وسیعی در مراکز دانشگاه آزاد از سوی اصلاح طلبان در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با نزدیک شدن به انتخابات مجلس فعالیت گروه های سیاسی پر رنگ تر از قبل شده است، اصلاح طلبان نیز یکی از طیف های سیاسی هستند که اخیرا در محافل سیاسی زمزمه هایی از حضور فعال و پر رنگ آن ها در انتخابات شنیده می شود، یکی از کانون هایی که همیشه اصلاح طلبان نزدیک به انتخابات توجه ویژه ای به آن داشته اند دانشگاه و ارتباط گیری با دانشجویان است.

سیدحسن رسولی عضو جبهه اصلاحات در گفت‌و‌گویی با خبرگزاری فارس خبر از انتخاب آذر منصوری به عنوان رئیس جبهه اصلاحات داده بود که به گفته برجی چهره‌های سیاسی انتخاب آذر منصوری یکی از گام های مهم اصلاح طلبان برای ورود به انتخابات مجلس است. وکیلی نماینده سابق مردم تهران در مجلس و فعال اصلاح طلب هم در رابطه با انتخاب آذر منصوری گفته بود:پیام انتخاب آذرمنصوری تغییر رویکرد تعاملی اصلاحات به رویکرد رادیکال و تقابلی است.

حامد عبدالحسینی دبیر سیاسی اتحادیه مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس راجع به شبکه سازی اصلاح طلبان در دانشگاه آزاد، گفت: بررسی تحرکات اصلاح طلبان برای ورود به انتخابات مجلس نشان می دهد، اعضای این طیف به طور وسیع دانشجوها، اساتید و سالن های جلسات را در اختیار گرفته اند و شبکه سازی وسیعی در مراکز دانشگاه آزاد در حال رخ دادن است.

وی افزود: احزاب و تشکل های سیاسی برای شرکت در انتخابات نباید از اموال عمومی و دولتی استفاده کنند، این افراد که در فضاهای عمومی سخن از تحریم انتخابات می زنند از طرفی دیگر تحرکاتی وسیعی برای ورود به پاستور در انتخابات امسال را پیگیری کرده اند.

این فعال دانشجویی در تشریح جزئیات جلسات اصلاح طلبان در دانشگاه آزاد گفت: از اوایل امسال اصلاح طلبان به طور مرتبط در دانشگاه آزاد جلسات انتخاباتی برگزار می کنند و در جلسه قبل نیز به دنبال فعال کردن تشکل های اصلاح طلب دانشگاه آزاد بوده اند، شیوه ای که در دوره های قبلی انتخابات نیز شاهد آن بوده ایم، به طوری که نزدیک به انتخابات مجلس و ریاست جمهوری شاهد رشد قارچی تشکل های یک بار مصرف و انتخاباتی اصلاح طلب بوده ایم.

عبدالحسینی با اشاره به استفاده ابزاری اصلاح طلبان از دانشجویان، گفت: متاسفانه نگاه اصلاح طلبان به دانشجویان و نخبگان کشور همواره نگاه ابزاری بوده است و این طیف فقط در زمان نزدیک به انتخابات به سمت دانشجویان می آیند و سعی می کنند آن ها در جهت رسیدن به مقاصد سیاسی خود ساماندهی کنند.

عضو شورای مرکزی اتحادیه مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد در پایان گفت: تشکل های انقلابی دانشگاه آزاد در عین اینکه برای تحقق منویات رهبر انقلاب برای برگزاری پرشور انتخابات تلاش خواهند کرد، اجازه نخواهند داد دانشگاه آزاد به حیات خلوت گروه های سیاسی اصلاح طلب تبدیل شود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *