وبلاگ
بیگی‌نژاد: قرآن‌سوزی در سوئد باید از طریق حقوقی مورد پیگیری قرار بگیرد

بیگی‌نژاد: قرآن‌سوزی در سوئد باید از طریق حقوقی مورد پیگیری قرار بگیرد

بیگی‌نژاد: قرآن‌سوزی در سوئد باید از طریق حقوقی مورد پیگیری قرار بگیرد

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس با بیان اینکه قرآن سوزی اخیر در سوئد یک کار برنامه ریزی‌شده است و نه یک اتفاق، گفت: قرآن‌سوزی در سوئد باید از طریق حقوقی مورد پیگیری قرار گیرد.

هادی بیگی نژاد، نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به قرآن‌سوزی اخیر در سوئد گفت: قرآن‌سوزی در سوئد باید از نظر حقوقی مورد پیگیری قرار گیرد و مرتکبین به آن باید هزینه کار خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بپردازند.

وی افزود: قرآن‌سوزی اخیر در سوئد اتفاقی نیست بلکه یک کار کاملاً برنامه‌ریزی‌شده از سوی کشورهای غربی است؛ چراکه آنها از گسترش اسلام در کشورشان به وحشت افتاده‌اند.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به دنبال این قرآن‌سوزی با فرد دستگیرشده مصاحبه می‌کنند و سعی دارند نفرتی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که از اسلام دارند و فضاسازی‌هایی که علیه دین مبین اسلام دارند، در گفت‌وگو با وی مطرح شود.

بیگی نژاد خاطرنشان کرد: ضرب و شتم خانم‌های محجبه، قرآن‌سوزی و اهانت‌های دیگر به اسلام و مسلمانان در کشورهای غربی همگی یک زنجیره بهم پیوسته از اقدامات این کشورها علیه اسلام است.

وی افزود: غربی‌ها از گسترش اسلام در کشورهایشان به هراس افتاده‌اند و قدمی هم از تقابل با دین اسلام عقب نمی‌نشینند.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما باید برای مقابله با این اقدامات غیرانسانی در کشورهای غربی برنامه‌ریزی‌شده و حساب‌شده کار کنیم و با کار حقوقی و طرح دعوا در محافل بین‌المللی علیه اقداماتشان جلوی این رفتار آنها بایستیم؛ چراکه آنها بر اسلام‌ستیزی‌شان مُصر هستند و با مسامحه نمی‌شود با این گونه اقدامات آنها مواجه شد.

پایان پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *