وبلاگ
بیمارستان کودکان حکیم با حضور رئیس‌جمهور افتتاح شد

بیمارستان کودکان حکیم با حضور رئیس‌جمهور افتتاح شد

بیمارستان کودکان حکیم با حضور رئیس‌جمهور افتتاح شد

بیمارستان کودکان حکیم به عنوان نخستین بیمارستان تخصصی کودکان دولتی پس از انقلاب در جنوب تهران، عصر امروز با حضور رئیس‌جمهور افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، بیمارستان کودکان حکیم به عنوان نخستین بیمارستان تخصصی کودکان دولتی پس از انقلاب در جنوب تهران، عصر امروز با حضور رئیس‌جمهور افتتاح شد.

بیمارستان کودکان حکیم به منظور ارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی کودکان و براساس نیازهای جسمی و روحی کودکان به ویژه با نگاه هنرمندانه به کاهش استرس کودکان در فضای بیمارستان ساخته و طراحی شده است.

فضای سبز و نور طبیعی، دسترسی‌های راحت ، گستردگی امکانات و خدمات رفاهی و درمانی برای کودک و همراه از مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی این بیمارستان است. این بیمارستان با زیربنای 29 هزار و 650 متر مربع و 266 تختخواب در زمینی به وسعت 50 هزار متر مربع از اراضی دانشگاه علوم پزشکی تهران توسط خانواده نیکوکار مطهری ساخته شده است.

در بیمارستان کودکان حکیم، 19درمانگاه تخصصی، 8 اتاق جراحی، مراقبت های ویژه با 63 تخت، اورژانس (تریاژ، سی‌پی‌آر، مطب پزشکان، زون‌های تحت نظر یک و دو و زون سرم تراپی و اتاق عمل سرپایی)، تصویربرداری (دستگاه‌های سی‌تی اسکن، ام آرآی، کاردیوگرافی، بخش اسکوپی)، آماده ارائه خدمات به کودکان این سرزمین هستند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *