وبلاگ
بیش از 14 هزار نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده‌اند

بیش از 14 هزار نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده‌اند

بیش از 14 هزار نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده‌اند

سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور درباره تعداد داوطلبانی که تا ظهر امروز ثبت‌نام خود را قطعی کرده‌اند، گفت: 14 هزار و 88 نفر داوطلبان انتخابات مجلس دوازدهم شورای اسلامی، ثبت‌نام خود را قطعی کردند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور درباره تعداد داوطلبانی که تا ظهر امروز (2آبان) ثبت‌نام خود را قطعی کرده‌اند، اعلام کرد: تا ساعت 14 امروز، 14 هزار و 88 نفر داوطلبان انتخابات مجلس دوازدهم شورای اسلامی، ثبت‌نام خود را قطعی کردند.

وی افزود: امروز که روز ششم است، 3364 نفر وارد سامانه شدند و ثبت نام خود را انجام دادند؛ همچنین امروز یک درصد به جمع داوطلبان خانم اضافه شده است و 11 درصد از این تعداد را بانوان تشکیل می‌دهند و 89 درصد را آقایان.

اسلامی با بیان اینکه ترکیب سنی تفاوت چندانی نکرده است، اظهار داشت: ترکیب سنی 30 تا 40 سال 28 درصد، 40 تا 50 سال 36 درصد، 50 تا 60 سال 27 درصد و 70 تا 80 سال 9درصد هستند.

سخنگوی ستاد انتخابات حوزه های انتخابیه کرج، شهریار، تهران، یزد، مشهد، رباط کریم، ساوجبلاغ، دماوند، کاشان و آران و بیدگل را جوز حوزه‌های پیشرو در ثبت‌نام انتخابات تا ظهر امروز اعلام کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *