وبلاگ
بیش از ۳۶۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن در اختیار مردم گلستان قرار می‌گیرد

بیش از ۳۶۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن در اختیار مردم گلستان قرار می‌گیرد

بیش از ۳۶۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن در اختیار مردم گلستان قرار می‌گیرد

معاون اجرایی رئیس جمهور درباره برنامه‌های دور دوم سفر رئیس جمهور به گلستان، گفت: بیش از ۳۶۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن در اختیار مردم استان گلستان قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور درباره برنامه‌های دور دوم سفر رئیس جمهور به گلستان، گفت: در این سفر بیش از ۲۶هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی و بیش از ۸هزار و ۷۰۰میلیارد تومان پروژه اقتصادی، تولیدی و صنعتی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: پروژه علاج‌بخشی خلیج گرگان با اعتبار بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان با حضور رئیس جمهور در جزیره آشوراده به بهره‌برداری رسید‌. پروژه فیبرنوری به منظور برقراری اینترنت پایدار، امن و پرسرعت برای مردم استان با اعتبار بیش از ۱۰۰۰میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

منصوری تاکید کرد: نزدیک به ۵هزار میلیارد تومان طرح در حوزه پروژه‌های آب و فاضلاب و برق رسانی به بهره‌برداری خواهد رسید. ۴هزار و ۵۰۰میلیارد تومان از راه‌های مختلف روستایی و مسیرهای مواصلاتی به بهره‌برداری می‌رسد. بیش از ۳۶۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن در اختیار مردم استان گلستان قرار می‌گیرد.

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: ۱۲۸ واحد صنعتی راکد و نیمه فعال در این سفر مجدد فعال خواهد شد. رئیس جمهور بازدیدی از شهرستان مراغه‌تپه و گنبد خواهند داشت.

منصوری عنوان کرد:۱۵۳نفر از زندانیان جرائم غیرعمد نیز آزاد شدند و ۳۲۱واحد مسکونی به عزیزان مددجو کمیته امداد اختصاص یافت.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *