وبلاگ
بیانیه وزارت دفاع: نیروی هوایی ارتش در بزنگاه‌های مهم تاریخی عملکردی درخشان از خود به یادگار گذاشت

بیانیه وزارت دفاع: نیروی هوایی ارتش در بزنگاه‌های مهم تاریخی عملکردی درخشان از خود به یادگار گذاشت

بیانیه وزارت دفاع: نیروی هوایی ارتش در بزنگاه‌های مهم تاریخی عملکردی درخشان از خود به یادگار گذاشت

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بیانیه‌ای به مناسبت ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی ارتش بیانیه‌ای صادر و تأکید کرد: این نیرو در بزنگاه‌های مهم تاریخی، عملکردی درخشان از خود به یادگار گذاشت؛ به واقع سهم بزرگی از قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران مرهون هوشیاری و تلاش های بی وقفه و شبانه روزی، ابتکارات و نوآوری های تیزپروازان لاجوردی پوش است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به مناسبت روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

حادثه شگفت انگیز و موثر نوزدهم بهمن سال ۱۳۵۷ توسط کارکنان مردمی، مسلمان و مومن نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان رزق لایحتسب نتیجه اقدام خالصانه و پربرکت سلحشورانی بود که به تعبیر فرمانده معظم کل قوا آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) حرکتی شتاب بخش برای پیروزی انقلاب اسلامی شد، بیعت حماسی و غرورآفرین همافران نیروی هوایی با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، نقطه عطفی در تاریخ معاصر کشور است که آغازی درخشان بر پیروزی انقلاب اسلامی ملت شریف ایران شد.

با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ارتش و نیروی هوایی از استبداد و ظلم طاغوت رها گردید و به امواج خروشان مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی پیوست و طی این سال ها در بزنگاه های مهم تاریخی، عملکردی درخشان از خود به یادگار گذاشت. حضور مقتدرانه در دوران هشت سال دفاع مقدس و انجام عملیات های متعدد و موفق آفندی و پشتیبانی از سایر نیروهای مسلح کشور، دفاع از حریم ولایت و اهل بیت علیهم السلام و مبارزه با تکفیری های جنایتکار، کمک رسانی و امداد رسانی در بحران ها، تنها گوشه ای از ایثار و از خود گذشتگی این آسمان دلان غیور است. به واقع سهم بزرگی از قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران مرهون هوشیاری و تلاش های بی وقفه و شبانه روزی، ابتکارات و نوآوری های تیزپروازان لاجوردی پوش است.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اهدا درود ها به شهدای گرانقدر کشور و نیروهای مسلح به ویژه شهدای معظم نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ضمن گرامیداشت و تبریک این روز خجسته به همرزمان و کارکنان عزیز نیروی هوایی ارتش و خانواده های محترم ایشان، بار دیگر به ملت عزتمند و فهیم ایران خاطرنشان می سازد که فرزندان آنان در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با توکل و استعانت از خداوند بزرگ و پیروی از منویات و رهنمود های داهیانه ی فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) با قدرت تمام جهت صیانت از کیان کشور عزیزمان ایستاده اند و تا پیروزی حق بر باطل در این مسیر نورانی از بذل جان و هستی خویش دریغ نخواهندکرد. ان شاءالله

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *